Má i hezký závěr. „Každý by se měl zdobit dům i jeho stěny tak, aby se doma cítil příjemně a dobře. A nám se to, myslím, podařilo,“ píše naše čtenářka s nickem Maryene.

Zdravím všechny v redakci i všechny ženy-in. Přestože jsem milovnice umění, originály u nás na stěnách nevisí. Až na dva. Jeden, od Olbrama Zoubka, Adam a Eva, který jsme dostali jako svatební dar.

zoubek

Ten druhý namaloval můj syn asi v deseti letech a je tak dokonalý, že jsem si ho zarámovala. Kostel na něm mi připomíná výhled z okna domu, kde jsme bydleli.

akt

Ráda mám i reprodukci, akt, který zdobí naši ložnici.

od syna

Mám ráda jednoduchý styl, ale přesto máme v domě na stěnách i několik fotografií z našich cest.

z cest

V jídelně máme obrázky z Ikea. Přestože nemají žádnou uměleckou hodnotu, mám je rovněž ráda. Až jednou budu mít na originály, mohu je klidně vyměnit.

ikea

Abych přivedla do domu i kousek přírody, každé roční období mi připomíná věneček na krbu. Vánoční teď vystřídal jarní. Každý by se měl zdobit dům i jeho stěny tak, aby se doma cítil příjemně a dobře. A nám se to, myslím, podařilo.

Přeji všem krásný den. Maryene

Milá Maryene, důležité je, že se to líbí vám. Ale pokud smím vyjádřit vlastní názor, podle mě máte vkus. A nevěřícně koukám na obrázek od vašeho syna. To opravdu maloval v deseti?

Reklama