Není to tak dávno když ve vlaku pán nadával své ženě ve vlaku a chtěl ji uhodit všichni mlčeli tak jsem řekla ty paní aby ho alespon uhodila ona první paní se ke mně otočila a řekla máte pravdu a doslova mu ji flákla do obličeje.Ten pán zustal jak opařený ani nemukl. Čekala jsem co bude dál a on po chvíli pravil: Danuško promin jsem osel už ti nebudu nikdy nadávat  natož mlátit.

Lidé když vidí něco podobného by neměli mlčet  nejhorší ale je když se zastanete ženy a ona vám řekne když já jsem si to zasloužila to bych ji nejradši jednu plácla sama protože nikdo nemá nárok mlátit druhého když to zrovna není kvuli ublížení na těle apod. 

akčak

Dnešní téma je u konce. Přiliš mě nepotešil výsledek dnešní ankety, podle které má zkušenost s násilím na ženách v tuto chvíli téměř 40 procent čtenářek.

Odměnu byste zasloužily všechny. Za to, že jste našly odvahu o svých (i cizích) osudech mluvit. Za to, že jste se tomu postavily čelem. Máte můj nevětší obdiv a přeju vám v životě mnoho štěstí. To špatné už snad máte vybráno na sto let dopředu.

Nicméně jen jednu pisatelku můžu odměnit výživovým doplňkem Normatyl s vitaminem C, zinkem, b-komplexem a probiotiky. A tou je Mandzarik, jejíž příběh snad nepotřebuje žádný další komentář. Můžete si ho přečíst ZDE.

Palce držíme vám všem a všem přejeme vztahy bez šrámů na těle i duši.

Pro dnešek se s vámi loučíme a přejeme krásný zbytek dne. Zítra už se vás ujme uzdravený Jakub a jeho veselejší téma: Jak jste si představovala ježíška?

Reklama