Náborová kampaň MISS ACADEMIA byla na webových stránkách soutěže ukončena 31. prosince 2010. Zájemkyně, které se nestihly přihlásit, si nemusí zoufat! Letos poprvé mají unikátní možnost přihlášení se přímo na castinzích v Praze a Brně.

První casting se uskuteční 7. ledna v pražském hotelu Hilton, druhý následuje o týden později 14. ledna v Brně, kde bude místo konání včas upřesněno. Oba castingy začínají v deset hodin ráno registrací doposud přihlášených dívek. Vysokoškolačky, které se soutěže stále chtějí zúčastnit a propásly registraci na webových stránkách, se musí dostavit do jedenácté hodiny dopolední. Je nutné, aby si s sebou vzaly potvrzení o studiu (index či ISIC), občanský průkaz, černé společenské šaty a plavky.

ma

A co na ně na castinzích čeká? „Pro všechny přihlášené dívky je připraven vědomostně-inteligenční test, poté bude následovat rozhovor s porotou a nakonec přijde na řadu promenáda v plavkách. Do poroty zasednou zajímaví lidé z řad mediálních partnerů projektu, ale také odborníků z různých profesních oblastí." přiblížila program PR manažerka a tisková mluvčí Žaneta Cvernová.

Projekt je již po patnácté organizován studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. V rámci předmětu Komunikační agentura si studenti na vlastní kůži vyzkoušejí náročné přípravy, organizaci i dokončovací práce na projektech v praxi.

Hledáme miss, která má (s)mysl.

Reklama