Víkend nám připravil nádherné jarní počasí, které přetrvává, a tak je naše nálada v redakci také sluníčková. Jenže nám to nějak nestačí, chceme vám den ještě více zpříjemnit, a tak jsme se rozhodli vyhlásit soutěž o proměnu vizáže jedné z vás, a to zcela zdarma! Toužíte po změně? Tak pojďte s námi soutěžit a třeba právě vy budete mít to štěstí a proměnu vyhrajete.

Od dnešního dne až do čtvrtečního večera se budete moci přihlásit do proměny vizáže v salonu Chocolate Hair Studio, kde se o vás postarají šikovné ručičky kadeřníka Vojtěcha Rambouska a vizážistky Jany Kopecké. Nyní si pojďme říci více k této proměně a jejím pravidlům.

fg

  • Proměna jedné z vás proběhne v pondělí 16. března v salonu Chocolate Hair Studio v Praze, tudíž je potřeba mít tento den volný, či si to umět zařídit abyste celý den měla volno :-).
  • Určitě je třeba počítat s tím, že se může jednat o radikální změnu! Samozřejmě je vše na domluvě, ale může se stát, že z dlouhých vlasů může výherkyně mít i slušivé mikádko. Je proto dobré být svolná ke všem variantám střihu a barev!

Jak se přihlásit?

  1. Na e-mail redakce@zena-in.cz nám zašlete dvě aktuální fotografie, na kterých je dobře vidět váš obličej! Do e-mail uveďte váš věk, jméno a kontakt.
  2. Napište nám také krátký motivační text, proč byste chtěla vyhrát.
  3. Do předmětu e-mailu napište PROMĚNA!
  4. Přihlásit se můžete od dnešního dne, 9. 3. až do čtvrteční (12. 3.) půlnoci.

Výherkyně bude vyhlášena v pátek (13. 3. 2015)

O výběru výherkyně rozhoduje redakce ve spolupráci se salonem Chocolate Hair Studio.

Reklama