Pokud se právě chystáte doplnit si nebo obměnit letní šatník či pořídit dětem nové kvalitní oblečení na prázdninové radovánky, pak vás jistě potěší akce s názvem „Květnové víkendy splněných snů“ v outletovém centru Fashion Arena Outlet Center v Praze, Štěrboholích. Po dobu posledních dvou květnových víkendů 20.22. 5. 2011 a 27.29. 5. 2011 se totiž největší outletové centrum u nás promění v nákupní ráj. Kromě standardně výhodných cen, vždy minimálně o 30 % nižších než v běžných obchodech, nabídne většina obchodů outletového centra navíc další slevy na celý nákup. Dodatečné až 30% slevy na celý nákup budou doplněny o prodlouženou otevírací dobu od 1021 hodin, abychom měli dostatečný čas na výběr těch správných kousků. Těšit se můžeme na slevy znělých značek - například nákupy v Mangu nás vyjdou o dalších 30 % levněji, 20% slevy na nás čekají v prodejnách Mexx, Pepe Jeans či Tom Tailor.

fashion

Známe to asi všichni. Přes týden jsme zavaleni prací a povinnostmi a jsme rádi, když po práci stihneme pořídit nějaké nejnutnější potraviny a na větší rodinné nákupy nám nezbývá čas, chuť ani síla. Právě proto se velké oblibě těší víkendové nákupy, během kterých oběhneme vše potřebné a ještě si užíváme společné chvíle s rodinou. Každý při těchto nákupech ocení větší centra, ve kterých je vše pěkně pohromadě a v nichž bez velkého úsilí pořídíme vše potřebné. Pokud se k nákupům přidá i vidina lákavých, outletových cen doplněných dalšími slevami, je nakupování dvojnásobná radost. „Květnové víkendy splněných snů v outletovém centru Fashion Arena navazují na úspěšné akce z loňského roku. Naše obchody nabízejí slevu na celý nákup, nelimitují akci pouze na vybrané položky. Tím zákazníka neomezují ve výběru a navíc se dodatečné slevy vztahují i na zboží, které už v akci je. Je to jednoduché - jdu, vyberu si, co se mi líbí, samozřejmě již s outletovými, výhodnými cenami, a u pokladny dostanu ještě další slevu navíc. Naší snahou je, aby si spotřebitel nákupy skutečně užil. Tento princip akcí uplatňujeme již několik let, zájem ze strany spotřebitelů je vždy velký. Tentokrát se akce navíc uskuteční mimořádně dva víkendy za sebou a s prodlouženou otevírací dobou tak, aby to bez problémů stihli i ti, kdo víkendy budou trávit venku,“ vysvětluje Iva Janovská, Marketing Manager Fashion Arena Outlet Center. Pro snadnou orientaci bude každý obchod, který se akce zúčastní, označen samolepkou s příslušnou slevou např. - 20 %. Slevy budou v hodnotách 5 - 30 % a platí na celý nákup bez ohledu na to, jaké zboží bylo v obchodě zakoupeno.

Víkendy splněných snů proběhnou poslední dva květnové víkendy 20.22. 5. a 27.29. 5. 2011.

Pražské outletové centrum Fashion Arena Outlet Center je největším outletovým centrem v České republice a nabízí po celý rok rozmanitý sortiment značkového zboží od klasického a sportovního oblečení, přes obuv a doplňky, kosmetiku, hračky, až po vybavení domácností za ceny minimálně o 3070 % nižší oproti nabídce běžných obchodů. V nabídce jsou dokonce obchody s jízdními koly nebo fitness vybavením Olpran nebo kvalitní koupelnový textil a povlečení světoznámých značek Vossen a Billerbeck, či kuchyňské nádobí Le Creuset. Díky pestré nabídce sortimentu obchodů si v outletu vybere to „své“ opravdu každý, a že je z čeho vybírat! Vždyť po dokončení druhé fáze výstavby se nabídka rozšířila na bezmála stovku obchodů.

Fashion Arena Outlet Center

Fashion Arena Outlet Center je prvním outletovým centrem v Praze a po ukončení druhé fáze dostavby je i největším outletovým centrem v České republice. Byla otevřena 15. listopadu 2007, již po 8 měsících svého provozu přivítala miliontého zákazníka, letos březnu pak návštěvnost překonala hranici pět a půl milionu návštěvníků.

Po dokončení druhé fáze v polovině října 2010 je návštěvníkům k dispozici téměř 100 outletových obchodů s renomovanými a kvalitními značkami módy, sportovního oblečení, obuvi a kožených doplňků, spodního prádla, módních doplňků, kosmetiky, hraček a potřeb pro domácnost např. Bushman, Dyrberg/Kern, Ecco, Gant, Gas, Lee Wrangler, Levi Strauss & Co., Mango Outlet, Pietro Filipi, Salamander, Samsonite, adidas, Alpine Pro, Hi-Tec, Mexx, Nike Factory Store, Puma, Reebok, Umbro, Hannah, Tchibo, Home&Cook, a mnoho dalších. Zajímavé doplnění standardní outletové nabídky představuje například cyklistické vybavení značky Olpran či kvalitní koupelnový textil. Nejnovějšími přírůstky jsou například značky Lacoste, Tom Tailor, Tommy Hilfiger, Le Creuset či Delsey.

Outletové obchody Fashion Arena Outlet Center jsou obchody přímo samotných výrobců značek, nebo jejich výhradních zástupců. Obchody slouží k doprodeji zásob, ať už z klasických obchodů nebo vzniklých z nadvýroby. Proto jsou značky schopné nabídnout výrazné slevy oproti cenám původním.

Fashion Arena Outlet Center garantuje ve svých obchodech minimálně 30% slevy oproti původním cenám zboží, každý den, po celý rok. Obchody však nabízejí i vyšší slevy. Každý zákazník má možnost provést si cenové srovnání přímo v místě prodeje - zboží je označeno cenou původní a cenou outletovou. Dodržování cenových pravidel centrum pravidelně kontroluje.

Po prvním roce své úspěšné existence se centrum rozhodlo realizovat druhou fázi výstavby, která byla dokončena v polovině října 2010. Rozšířením centrum získalo dalších 36 obchodních jednotek a prodejní plocha se zvětšila o dalších 7200 m2 na celkových 25 200 m2. Developery druhé fáze projektu jsou, stejně jako u první fáze, společnosti TK Development a LMS Outlets.

Kudy do Fashion Arena Outlet Center?

Adresa centra:
Fashion Arena Outlet Center
Průmyslová 440
108 00 Praze 10 - Štěrboholy

Na Průmyslové ulici, přímo u sjezdu z Jižní spojky, směr Hloubětín.

Z konečné stanice metra A - Depo Hostivař jezdí do Fashion Areny zdarma kyvadlový autobus, odjezd každých 30 minut. Otevřeno denně od 10 do 20 hodin.

Více informací na: www.Fashion-Arena.cz

Reklama