Robot. Tak toho bych doma potřebovala, aby za mě zastal všechnu práci. Vzhledem k tomu, že tihle robochlapíci, které sestavují japonští inženýři jsou pro mě, jako ostatně asi pro většinu českých žen, finančně nedostupní, tak asi budu muset i nadále všechno odmakat sama.

Stejně si to nedovedu představit. Asi by to bylo fajn, mít něco takového k ruce. Ale při mé smůle by se mi klidně mohlo stát, že by se mi v té technice něco žvejklo a ten robot by se nakonec obrátil proti mě. Asi jsem už zblblá z těch scifi filmů. Ale měla bych z toho vážně divný pocit. Takže robota domů raději ne.

  Hezký den přeje Marta61

Náš vek je vekom robotov. Máme ich už snáď na všetko, ale aj tak je mnoho činností, ktoré vykonávať nevedia.Mám aj ja roboty-nie mám len dobrých domácich pomocníkov, aby mi uľahčili prácu a musím povedať, že ak by ma na pár dní odstavili od elektriny, tak by som bola totálne v ...

Nie, že by som nevedela umyť riad ručne, oprať, zamiesiť cesto na chlieb,na koláče,pozametať, ale nezostával by mi čas na omnoho príjemnejšie činnosti. Preto blahorečím všetkým čo  tieto vecičky vymýšľajú, pretože ich používam dnes a denne.

Vaša Haluška

Příspěvky nebyly redakcí upraveny.

Za malou chvilku se dozvíte, kdo si dnes odnese soupravu k počítači pro stále teplou kávu či čaj.

Reklama