Naše čtenářka s nickem Maryene oženila syna. Jak přípravy prožívala, jaké měla obavy a jak svatba nakonec dopadla, se dočtete v jejím pěkném příspvěvku. Samozřejmě, že se podíváte i na pár fotek, kterými příspěvek doprovodila

Dnes už se opět dostávám do normálu a našla jsem si tedy čas i na ženu-in, abych se s vámi podělila o pár fotek.   Tak je to za náma (a hlavně za mnou). Ze svatby jsem měla trochu obavy, především proto, že se po létech měla sejít moje nová rodina a taky moje „bývalá rodina“. To je bývalý manžel, jeho sestra a maminka, ze kterých mě mírně (spíše více než mírně) lechtalo v žaludku. Ale všechno proběhlo v klidu a svatba byla nádherná.

m

Po několika deštivých dnech ráno vysvitlo sluníčko a přestože se občas přehnala nějaká přeháňka, slunce mělo prim. Počasí jakoby přesně kopírovalo atmosféru dne.

m

Syn bydlí na druhém konci republiky, takže jsme se s manželem na svatbu přesouvali už týden předem i s přívěsem, na který jsme naložili vše pořebné včetně žebříku. Připravovali jsme si všechno sami, výdobu jsem měla hotovou už z domu, ale čekalo nás její umístění na stěny i do sálu a také přichystání stolů a výzdoba slavnostních tabulí. Kamarádka mi upekla něžný svatební dort.

n


Když už jsem večer téměř padala únavou, ještě jsem si nafotila pár fotek nedoknutého sálu. Únavou jsem padla do postele, ale moc jsem toho nenaspala. Až ve tmě v tichu noci jsem si začala uvědomovat, že všechno to co mě  v posledních dnech zaměstnávalo bylo proto, že žením syna.

n

Vždyť to není tak dávno, co se narodil :) Den předem jsem ještě vysadila levandule do květináčků a do košíčků pro družičky jsem ještě ráno před svatbou posbírala lístky růží.

m

Když novomanželé vycházeli ze dveří radnice za zvonění poledních zvonů z protějšího kostela, málem se utopili v záplavě těch růžových lístků (asi z nám neměli na radnici radost za ten nepořádek). Oslava se vydařila. Sešla se nejenom rodina, ale také kamarádi, takže téměř devadesát lidí, atmosféra až neuvěřitelná a nepopsatelná. Starší syn je profesionální fotograf,  fotky budou určitě nádherné, ale než nějaké budou, podělím se s vámi alespoň o pár mých nedokonalých momentek. (a nakonec i jedna od syna, ta „v oblacích“.

m

Krásný den všem přeje Maryene

Milá Maryene, děkujeme za „pozvání“ na synovu svatbu a přejeme mu krásné a spokojené manželství

Text nebyl redakčně upraven

Reklama