Tímto příspěvkem se pomalu loučíme s tématem „moje fotka". Představí se vám v něm čtenářky Átéčko, Dadma a Nehodicka.

Musím říct, že mě potěšil postřeh čtenářky Dadmy, totiž že se tu setkáváme napříč generacemi a krásně si rozumíme! Myslím, že není lepší tečky za dnešním tématem.

Záhy také rozdělím dnešní ceny, ale bude to těžké... no, nějak se rozhodnu :-)

Seznamte se s Nehodickou...

Nehodicka

Jaká jsem? Obyčejná ženská s obyčejnými starostmi -)).
Nehodicka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Saznamte se, čtenářka Dadma

Milé Ženy in, prohlédla jsem si vaše úžasné fotografie a i když nejsem vůbec fotogenická, posílám i já svoje foto. Velmi mě potěšilo, že jsme tam my dříve narozené, ženy středního věku i mladá děvčata a docela nám to na Ženě in spolu klape. Jen mě mrzí, že se nezapojuje více žen, stále se objevují ty samé. Portál navštěvuje více žen, to zjištuji podle výher v soutěžích, kde se objevují nicky, které jsem nikdy v příspěvcích neviděla. Všechny Vás pozdravuji.

Dadma

Dadma

Dadma

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Seznamte se s Átéčkem

Ta první nejlépe vystihuje mě. Ta druhá mou nejoblíbenější činnost...

Átéčko

Átéčko

Na té poslední mi to podle mě nejvíc slušelo. Letěla jsem s dětma do Řecka a vůbec se mi tam nelíbilo. Ale vznikla tam tato fotka.

Átéčko

Átéčko

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Můj portrét či fotka

Milé čtenářky, dnes jste měly za úkol, představit se ostatním čtenářkám. Příspěvků dorazilo velké množství, proto již další neposílejte...

Jedna z dnešních přispěvatelek získá do knížky zpracovaný filmový příběh AVATAR od Jamese Camerona a druhá sexy stylové plavečky tyrkysové barvy - velikost „M“ jako malé. :)

plavky a avatar

Reklama