První díly tohoto amerického seriálu jsme si hned zamilovaly. Nejvýraznější osobnost celého seriálu je postava fyzika Sheldona, který uměl svým chladným hyper realistickým přístupem k životu zvednout nejedné z dalších postav mandle, diváci však byli z jeho hereckého výkonu nadšeni. Herec Jim Parsons, jenž Sheldona ztvárnil, již  čtyřikrát vyhrál cenu Emmy za mimořádný výkon v hlavní roli v komediálním seriálu. Pozadu s úspěchem nezůstává ani jeho kolega Johnny Galecki, kterého známe jako Leonarda. Ten získal roli například ve třetím pokračování oblíbeného hororu Kruh.


Trochu skandální období má za sebou Kaley Christina Cuoco alias Penny. Jedno z jejích manželství vydrželo pouhých 21 dní a po druhé si zanedlouho na to vzala profesionálního jezdce na koni a potomka miliardáře. Do toho se stala obětí hackera, který uveřejnil na internet její nahé fotky. Kaley se rozhodla čelit ostudě jinak, než ostatní tímto způsobem napadené celebrity a své fotografie, na kterých je nahá, začala šířit sama.


Herec Simon Helberg, jenž hraje věčně nadrženého Howarda, který dlouhou dobu žije se svou prudérní matkou, je ve skutečnosti milujícím otcem velké rodiny. Od roku 2007 je ženatý s Jocelyn Towne, se kterou už má dvě děti.


Herec Kunal Nayyar (Rajesh) se rozhodl po vzoru mnoha televizních i filmových kolegů sepsat knihu o svých životních peripetiích. Kromě odhalení pravé povahy herce se v ní dočteme i pikanterie z natáčení Teorie velkého třesku.

První série Teorie velkého třesku, 2007

Ze zákulisí natáčení poslední série, 2019


Zdroj fotografií: Shutterstock a Profimedia

Čtěte také:

Reklama