Dnes máte poslední možnost zúčastnit se nového turnaje v samolodích! Po nějaké době jsme pro vás opět připravili oblíbenou zábavu v samolodích. Hrajete si ráda? Pak si s námi zahrajte o úžasnou pánskou vůni Acqua Di Giò od Giorgio Armani! Aby mělo více z Vás šanci na výhru, samolodě musíte odehrát do 42 tahů včetně!

Pravidla jsou jednoduchá, ať i ty, které nejsou úplně přebornice nebo nemají to pravé štístko, mají také šanci na výhru. Partnera výhrou jistě potěšíte.

Zahrajte si v úterý, středu či čtvrtek samolodě do 42 tahů včetně!

Ty z Vás, které budou mít splněný úkol, budou ve slosování o pánskou legendární vůni Acqua Di Giò 50 ml v hodnotě 1 700 Kč! A to určitě stojí za námahu. Výherci budou tři!

  • Úterý 14. 4.
  • Středa 15. 4.
  • Čtvrtek 16. 4.

Můžete vyhrát v jednom, nebo pokud se na vás štěstí usměje, v každém kole. Je to jen na vás. A jak hrát samolodě? Podívejte se na návod ZDE (klikni). Turnaj probíhá na //zena-in.cz/hry/turnaje/.


Jaká je vůně Acqua Di Giò od Giorgio Armani?

Acqua di Gio je poctou dokonalosti matky přírody, její jemnosti a energii. Acqua di Gio je svěží, svůdná a živočišná, plná jasu středomořských citrusových plodů v podobě calabrijského bergamotu a jemnosti květu jasmínu. Je to zároveň vůně plná energie prodchnutá povzbuzujícími mořskými tóny a osvěžující vůní vodní tříště.

gio

„5 věcí, které jste o Acqua Di Gió určitě nevěděli“

Úchvatný „hořkosladký“ akord připomíná opálenou pleť, na níž se perlí svěží mořská voda. Intimní... Intimní je opak vůní zahalujících tělo jako brnění, které zasahují do osobního prostoru jiných lidí. Acqua Di Giò připomíná vesničku na italském pobřeží, kde se krása nesmí trestat. Je tak příjemná, veselá, návyková... Přináší ryzí rozkoš. Calon ve vrchních tónech tlumočí zářivé, vzdušné a vodní akordy vodního melounu a melounu kantalup se špetkou anýzu. Díky tomu perfektně napodobuje klasické vodní tóny.

Reklama