Jsou nenáročné na přípravu, ale pokud opravdu spěcháte, použijte Bonduelle Cream Soup.

To, co nás povzbudí na těle i mysli
5c46e5929c624obrazek.png

Polévky zasytí a zároveň dodají potřebnou energii. Je jedno, jestli se jedná o vývar, kdy třeba ten slepičí je skvělý proti chřipce a nachlazení, nebo zeleninové krémy, které jsou plné antioxidantů, minerálních látek a vlákniny. Všechny v nás vyvolávají pocit tepla a zahřátí. A to v chladném zimním počasí ocení snad každý. Polévky jsou navíc většinou nízkokalorické a díky tomu, že obsahují ideální poměr bílkovin, sacharidů a tuků, mohou vést i k redukci váhy. Důležitou roli mají i v rámci pitného režimu, jeden talíř polévky totiž odpovídá zhruba čtvrt litru vypité vody.

Stačí si jen vybrat
5c46e59f444dcobrazek.png

Polévky lze připravit v podstatě na jakýkoliv způsob, existuje nepřeberné množství receptů, kdy každý lze stále osvěžit nějakým novým přístupem. V České republice i na Slovensku jsou polévky častou součástí jídelníčku. Je to dáno nejen historicky, ale i právě jejich rozmanitostí. Těžko se jich přejíte! Skvěle poslouží jako první chod menu, kdy nastartují žaludeční sliznici k trávení, zvýší apetit a chuť k jídlu, zároveň rozloží příjem stravy do delšího období. Polévka, především krémová zeleninová, ale poslouží i jako hlavní chod. Stačí ji doplnit třeba o pečivo.

Rychle, ale se všemi výhodami
5c46e5b17b3eaobrazek.png

Příprava polévky není nijak náročná. Pokud však patříte mezi začátečníky, nebo jste v časové tísni, jistě oceníte balení Bonduelle Cream Soup, balíček zeleninové směsi, ze kterého vykouzlíte lahodný pokrm během pár chvil. Tyto polévkové směsi obsahují již opracovanou a naporcovanou mraženou zeleninu, která si díky rychlému šokovému zamrazení udržela stejně vysoký obsah vitamínů a minerálů, který měla ve chvíli sklizně ve své nejvyšší zralosti. S Bonduelle díky třem variantám hravě připravíte květákovou, dýňovou nebo zelenou krémovou polévku. Základ pro poslední zmíněnou polévku tvoří cuketa, hrášek, fazolové lusky a brokolice. Pochutnejte si na skvělých zeleninových krémech. Zeleninovou polévkovou směs Bonduelle stačí přidat do vody či bujón, pár minut povařit, rozmixovat a pak si už jen vychutnávat chvíle klidu.

Více inspirace najdete ZDE
 
 

Reklama