Čtenářka Marry.lu si užila příchod Nového roku v kruhu rodinném. Jak vypadala její domácí oslava - no, bylo co uklízet...

Oslava v kruhu rodinném, to zní jako klídek a pohodička. Jaká je realita, to si přečtěte v příspěvku čtenářky Marry-lu. Tématem je dnes: Nový rok.


Ahoj redakce a všichni!

Nový rok jsme s manželem oslavili pěkně v pohodlí domova. Podle plánu tu s námi byli i naši nejbližší přátelé. Vše proběhlo v uvolněné atmosféře. Potom co jsme uložili děti, už to ani uvolněnější být nemohlo. Já, v rámci odpovědného rodiče, jsem si vystačila celý večer se dvěma pivky a krátce po půlnoci jsem ulehla. Ale to se o ostatních ani zdaleka říci nedalo.

Také patili svou daň, když se trpaslící kolem šesté ráno začali dožadovat pozornosti.

Když jsem s nimi sešla z patra dolů, byla jsem přesvěčená, že u nás musel vybuchnout granát. Uklízela jsem dva dny. Jestli mi někdo pomohl?

Ta banda se po probuzení začala opětovně prolévat alkoholem, prý vyprošťováky . . .

brrrrr, nechápu jak to můžou ustát. Manžel zařídil oběd u tchýně, tak alespoň že jsem nemusela vařit. Ta si s námi také chtěla připít, pak tchán a u dolní babičky to pokračovalo. Zatímco já jen ze slušnosti cucala vaječák, můj se k pivu a kořale nenechal dlouho přemlouvat. Ale nemyslete si, že bych nějak prudila, mě to nevadí. Asi bych se také válela pod stolem, kdyby dětiček a svědomí nebylo. Kolem třetí odpoledne jsem zavelela a šlo se domů. No šlo - já šla, děti šly, Roman s chůzí nic společného neměl. Každou závěj si prohlédl velmi zblízka. Doma mi poděkoval, že jsem odvedla jeho i děti a padl na gauč.

V neděli si celý den hrál s potomky a já relaxovala. Dnes už musel do roboty, vrátí se až v pátek. Stihl ještě jeden noční výjezd dobrovolných hasičů, u nichž jsme oba členi, který se ukázal být planý. Ale za každé ,,houknutí" jsou kluci rádi.

Mě teď čeká pěkný klidný týden :) A jestli platí jak na Nový tak po celý, budem já i děti v pohodě a mé drahé polovičce ztvrdnou játra.

Marry.lu

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Nový rok!

Jak probíhal váš 1. leden 2011?

Co jste dělaly na Nový rok? Přihodily se vám nějaké zajímavé historky nejen 1. ledna, ale třeba během celých Vánoc či o Silvestru? Napište mi o tom k dnešnímu tématu! Pro jednu z vás přispěvatelek tu mám připravený krásný a velký dárek, který jsme si v redakci žertovně nazvali: „Do Nového roku s novým objemem!" Ano, tušíte správně, jde o vlasovou kosmetiku Schwarzkopf 2x PUSH-UP EFFECT. Pokud chcete tento dárek získat, nechť je váš příspěvek k tématu dlouhý alespoň jako dva tyto odstavce. Zasílejte ho na adresu níže...

sch

 

Reklama