Především mysleme na imunitu po celý rok – a ideálně každý den. Zařaďte do svého programu pravidelný pohyb a kvalitní odpočinek a nezapomínejte na dobro své imunity ani tehdy, když je čas na něco k zakousnutí. Imunitě svědčí pravidelné jídlo bez přílišných tuků a rafinovaného cukru. S dobře zvolenou stravou jí dodáte i další důvod k radosti – vitamíny a antioxidanty, spojence v boji proti nemocem. Jedná se např. o známý vitamín C, který najdete ve vysokém množství v plodech šípku.

5f06dd74453beobrazek.pngZatímco běžné citrony obsahují v 100 gramech zhruba 80 mg vitamínu C, u šípku jde rovnou o 500 mg.  Dopřát si jeho vitaminové pohlazení můžete v čaji TEEKANNE Šípkový čaj, čímž tělu dodáte nejen vysokou dávku vitamínů, ale i tolik potřebné tekutiny. Právě pravidelný pitný režim postavený na kvalitních nápojích je dalším důležitým bodem v posilování imunity. Osvěžující šípkový čaj s příjemně štiplavou chutí navíc můžete popíjet takřka bez omezení, horký, ale i studený. Kromě vitamínu C si tak připijete na zdraví i množstvím antioxidantů v čele s lykopenem, který je spojován se sníženým rizikem srdečních chorob a rakoviny.

5f06dd7fbb872obrazek.pngNápoj posilující obranyschopnost si připravíte i z bylinkového čaje TEEKANNE Imunita. Blahodárná směs je sestavena tak, aby účinky jednotlivých bylin dokonale posílily obranyschopnost a současně potěšily příjemnou chutí. Vedle posilující máty peprné, všestranného měsíčku lékařského a listů ostružiníku působí antibakteriálně i díky citronové verbeně. Antioxidanty a jemnou chuť čaji propůjčuje africký rooibos, a pro úplnost je do směsi přidán i vitamín C.

Péče o silnou a nezlomnou imunitu je celkově vzato příjemná záležitost. Zdravě se najíst, zacvičit si a relaxovat u šálku voňavého čaje z bylinek je cestou ke zdraví, po které se může vydat každý, a to kdykoli během roku.
TEEKANNE Šípkový čaj a Teekanne Imunita jsou k dostání za cenu 41,30 Kč.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty.

Více na TEEKANNE.CZ
5f06ddc61c7aaobrazek.png

Reklama