Chránit si v létě pokožku už většině z nás připadá samozřejmé, ale velmi často zapomínáme i na vlasy. Ty převážně v letních měsících trpí. Horké léto a prudké slunce s UV zářením, časté máčení vlasů v slané nebo chlorované vodě, vítr, prach, písek, to vše dává našim vlasům zabrat, a tak se není co divit, že na konci dovolené máme naše vlasy o poznání křehčí, sušší, ztratí svojí pružnost, hebkost a konečky máme roztřepené více než kdy předtím. Naše vlasy si zkrátka zaslouží v létě stejnou péči jako naše tělo!

Intenzivní péči o vaše vlasy přináší Garnier Fructis. Obsahuje aktivní výtažky z ovoce, které vyživují a posilují vlasy. Garnier Fructis obsahuje obnovující lipidy, které vytváří ochrannou bariéru proti vnějším vlivům.

Speciální zacházení v létě pak vyžadují vlasy barvené, u kterých se díky všem zmiňovaným negativním vlivům barva vymývá a bledne. Garnier Fructis proto přichází s jedinečnou řadou péče o barvené vlasy, která obsahuje  koncentrované aktivní výtažky z ovoce a ochranné antioxidanty. Tyto látky zajišťují barvě dvojnásobnou odolnost. Vlasy jsou zevnitř posílené a zvenku chráněné. Ochranné antioxidanty chrání vlasy proti volným radikálům, vznikající působením UV záření. Barva vlasů je 2x zářivější a dlouhodobě chráněná.

Pro běžnou každodenní péči o vlasy použijte posilující šampon a balzám. Pro intenzivní regeneraci barvených vlasů slouží Regenerační vlasová maska. A pro každodenní ochranu barvených vlasů a pro zvýraznění lesku najdete v řadě Ochrannou bezoplachovou péči.

Více informací o všech výrobcích Garnier Fructis najdete ZDE!