Chcete mít půvabné vlasy, které vyzařují sílu a voní jako ovoce? Řada Grow Strong od Garnier Fructis pro silnější vlasy se sklonem k vypadávání kvůli lámavosti vám poskytne obojí! Na rozdíl od jiných šamponů neobsahuje ani silikon a paraben. Grow Strong od značky Garnier tak nabízí bezkonkurenční složení, které posílí a zároveň ošetří vaše vlasy.

GarnierŠampon

Od prvního použití budou vaše vlasy až 10x odolnější už od kořínků. Díky složení s kombinací  Ceramidu a aktivních výtažků z ovoce pomůže vlasům získat hmotu a viditelně zlepšit jejich kvalitu. Díky používání Fructis Grow Strong budou vaše vlasy znovu hladké, méně lámavé s viditelným zlepšením kvality vlákna bez vypadávání a budou zářit zdravím.

GarnierKondicionér

Vaše vlasy budou silnější již od kořínků. Vlasy se po použití kondicionéru Fructis Grow Strong snadněji rozčesávají a jsou perfektně vyživené až ke konečků bez zbytečného zatížení. Složení s kombinací Ceramidu a aktivních výtažků z ovoce pomáhá viditelně zlepšit jejich kvalitu a získat hmotu.

Maska

GarnierJiž po prvním použití masky od Fructis Grow Strong bude kvalita vlasového vlákna obnovenější a odolnější. Vlasy se po aplikaci okamžitě snadněji rozčesávají, jsou perfektně vyživené až ke konečkům bez zbytečného zatížení.  Maska pomůže vašim vlasům získat hmotu a sílu.

GarnierSérum

Bezoplachová péče pro vlasy s tendencí vypadávat kvůli lámavosti, zaručuje +1000 vlasů za 90 dní při pravidelném používání

 

Reklama