Školka a škola je, zejména v zimním období, semeniště virů a bakterií, přičemž se dětská rýma, kašel, chřipka a jiné nemoci mezi dětmi šíří velmi rychle. Co dělat, aby dítě nemuselo tak často zameškávat a muselo zůstávat doma v posteli co nejméně?

Znáte to, stačí jedno nemocné dítě v kolektivu a rázem už i to vaše doma posmrkává a pokašlává. I samotné zkušenosti dětských lékařů říkají, že v posledních letech počet nemocných dětí narůstá a nejčastější příčinou je obvykle porucha jejich obranyschopnosti. Jak ale můžete usoudit, že vaše dítě je často nemocné? Někteří lékaři tvrdí, že optimální je, pokud dítě překoná běžné onemocnění asi čtyřikrát do roka, čímž se jeho imunita posílí. Pokud se však rýma stále vrací, chyba může být na straně rodičů, protože dítě může být nedoléčené a mají nastaven špatný systém životosprávy, který má velký vliv na zvýšenou nemocnost.

prev

Doplněk stravy Preventan® Junior obsahuje unikátní patentovanou směs biologicky aktivních látek (aminokyseliny, oligopeptidy a nukleidy) ProteQuine® a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Přípravek je doplněn i o další složku inulin, což je rozpustná vláknina, původem z čekanky. Zároveň obsahuje speciální sladidlo, steviolglykosidy, které jsou získávány z rostliny Stevia Rebaudiana. Toto nealkoholické sladidlo je bezpečné pro dětské zoubky a je vhodné i pro diabetiky.

Cucavé tablety Preventan Junior jsou určeny pro děti již od tří let a jejich ovocná chuť nebude vaše mrňousky odrazovat. Tablety je možné užívat dlouhodobě, přdevším od podzimu do jara. Doporučená dávka je 1 tableta denně, kterou stačí nechat volně rozpustit v ústech.

Doporučená cena Preventanu Junior 30 tbl. je 159,-Kč, Preventan Junior 90 tbl. 365,-Kč.

  • Nyní navíc ke každému 90-ti tabletovému balení atraktivní dárek zdarma
Reklama