Aktuální počasí, které střídá chladné dny s předjarním oteplením je rájem pro vnik viróz a nachlazení. S rýmou, kašlem, nachlazením, chřipkami bojují nejen rodiče, ale i děti. Věčný boj s nemocemi nejen doma ale i v dětském kolektivu ve školce nebo ve škole představuje pro dětský imunitní systém obrovskou zátěž. Jistě znáte ty situace, že se nemoci vrací, jen co dítě v dobré kondici nastoupí do školky či školy. Během týdne zase smrká nebo kašle, skelný pohled prozrazuje zvýšenou teplotu. Musíte řešit péči o dítě doma, povolávat na pomoc babičky, ale hlavně už jste vyčerpaní z neustále se opakujících nemocí.

Jak z této situace ven? Radou je posílení imunity. Dodání vitamínů a dalších látek, které dětské tělo potřebuje pro boj s viry a bakteriemi. Ideálním řešením jsou multivitaminy, doplňky stravy, které se díky pravidelnému užívání postarají o přísun dostatečného množství vitaminů a minerálů.

Náš tip:

Během období zvýšeného výskytu chřipek a nachlazení, v průběhu rekonvalescence, v případě fyzické nebo duševní únavy a pro akutní podporu imunity je možné podávat novinku v podobě doplňku stravy Marťánci ImunoFORTE.

K dispozici je ve dvou formách. Dětem od jednoho roku je určen sirup, od tří let mohou děti užívat tabletky. 

Základem podpory imunity je přísun dostatečného množství vitaminů a minerálů. Dodat je dětem přirozenou cestou v podobě ovoce a zeleniny však bývá složité, protože v nich těchto látek v posledních letech prokazatelně ubývá. Plody se totiž pěstují ve skleníkových podmínkách, sklízejí se často nedozrálé, uchovávají se v chladicích boxech a narychlo pak „dozrávají“ v umělé atmosféře. Své opodstatnění má pak užívání doplňků stravy, jež garantují přesně stanovené množství účinných látek a podléhají přísným kontrolám.  

Novinka Marťánci ImunoFORTE je určena pro akutní podporu imunity a hodí se přesně pro období, kdy jsou děti vystaveny zvýšenému náporu nemocí, nebo se už přímo s nějakou chorobou potýkají. Přípravek je vyroben na přírodní bázi a obsahuje vyváženou dávku betaglukanů, vitaminu C, extraktů z černého bezu a šípku. Tyto látky podporují imunitní systém a mají příznivý vliv na dýchací cesty.

Marťánci ImunoFORTE mají navíc lahodnou chuť obsažených bylinek.    

Účinky vybraných složek v přípravku Marťánci ImunoFORTE:

  • Beta glukan - je zcela přírodní látka, která aktivuje buňky imunitního systému.
  • Vitamin C - slouží jako ochranný antioxidant a pomáhá podporovat přirozenou imunitu.
  • Bez černý - tradiční rostlina využívaná v přírodním léčitelství, podporuje imunitní systém a zdraví dýchacích cest.
  • Šípky - rostlina, jejíž plody obsahují velké množství vitaminu C a dalších látek podporujících přirozenou obranyschopnost těla.
 

Marťánci ImunoFORTE jsou k dostání ve dvou formách, a to jako sirup a tabletky. Dávkování je v obou případech jednoduché. Dětem od 1 roku je určen Marťánci ImunoFORTE sirup, děti od tří let věku pak mohou kromě sirupu užívat také tabletky. Přesné dávkování je uvedeno na obalech produktů. 

Marťánci ImunoFORTE

Marťánci ImunoFORTE:

  • Marťánci ImunoFORTE sirup, 250 ml – Doporučená cena 175 Kč

Sirup má vynikající chuť a příjemnou vůni. Neobsahuje barviva, umělá sladidla, lepek ani konzervační látky. Je vhodný pro děti od jednoho roku. 

  • Marťánci ImunoFORTE tablety, 30 tablet – Doporučená cena 99 Kč

Neobsahují cukr, konzervační látky, lepek ani laktózu, jsou vhodné pro děti od tří let věku.

Marťánci ImunoFORTE jsou k dostání v lékárnách.

Více se dozvíte na stránkách Klubu zdraví Walmark, kde si můžete Marťánky objednat.

Reklama