VITAMIN C SE ŠÍPKY

Vysoký obsah vitamínu C v každé tabletě, jehož účinnost je podpořena extraktem z šípku. Mimořádný produkt s antioxidačním efektem má pozitivní vliv na energetický metabolismus a tvorbu kolagenu, podporuje imunitu, snižuje únavu a vyčerpání.
5f4ce1bfb63a6obrazek.pngVíce na Nutrend.cz

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti do 3 let!

MULTICOMPLEX COMPRESSED CAPS

Kombinace dvou oblíbených produktů, multivitamínu a multiminerálu, v jednom balení. Směs vitamínů, minerálů a účinných extraktů ve formě dobře vstřebatelných kapslí pro podporu imunity, fyzického a psychického výkonu a harmonizaci těla.
5f4ce1deb3325obrazek.pngVíce na Nutrend.cz

Složení:

  • 12 vitamínů – A, B1, B2, B3, B5, B6, B12, C, D, E, kyselina listová, biotin
  • 6 minerálů – hořčík, vápník, zinek, železo, chrom, selen
  • extrakt z černého pepře Bioperine® (95 % piperinu)
  • kyselina alfa-lipoová
  • extrakt ze zeleného čaje
  • bioaktivní kolostrum
  • dobře vstřebatelné kapsle
  • vysoká využitelnost
  • praktické 30 denní balení

Doplněk stravy. Multivitamin compressed caps obsahuje kofein (8 mg/1 kapsle) – není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

CARNITINE MAGNESIUM ACTIVITY DRINK

Legendární karnitinový nápoj, který si oblíbily miliony zákazníků po celém světě, přichází s novou verzí obohacenou o magnesium a také o vitamin B6.  V osvěžujícím, jemně perlivém nápoji bez cukru s obsahem L-karnitinu tak naleznete vysoké množství blahodárného hořčíku, jehož nedostatkem trpí velké procento populace.

5f4ce2b2d5b42obrazek.pngMagnesium významně přispívá k normální funkci svalů, ke snížení únavy, k normálnímu fungování nervové soustavy a k udržování zdravých kostí či zubů. Vitaminu B6 je v Carnitine Magnesium Activity Drinku dokonce 100% referenční hodnoty příjmu a přispívá například k normální funkci imunitního systému či k tvorbě červených krvinek.

Carnitine Magnesium Activity Drink má tradičně vysoké množství kvalitního L-karnitinu (1000 mg), je bez barviv a bez cukru, neobsahuje sůl.

- ergonomická lahev se sportlockem

- bez barviv

- 0% soli

- s obsahem L-karnitinu

- s obsahem hořčíku a vitamínu B6

- bez cukru

- jemně sycený

Sycený ochucený nealkoholický nápoj s přídavkem L-karnitinu, hořčíku a vitamínu B6 , se sladidly. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Více na Nutrend.cz
5f4ce330b6dd0obrazek.png

Reklama