Posilující a prodlužující efekt této řasenky je díky složce Ceramide R a díky přírodním  vláknům. Double Extension, to je 1 řasenka se dvěma patentovanými kartáčky, 2 kroky pro jedinečný výsledek: posílené a viditelně prodloužené řasy -  až o 60 %.

Stačí dva tahy pro neobyčejný vzhled. Stačí dva kroky, dva pohyby a vaše řasy jsou posílené, prodloužené a dokonale nalíčené. Výsledkem je efekt, kterého nikdy nedosáhnete s klasickou prodlužující řasenkou. Double Extension je první posilující a prodlužující řasenka od L’Oréal Paris s Ceramidem R a přírodními vlákny, která soustřeďuje nejnovější technologii do jediného předmětu s moderním a elegantním designem.

 

První krok: prodloužení a posílení

Druhý krok: nanesení barvy na každou řasu

 

První krok: Podkladová vrstva - Báze

Řasy prodloužíme díky posilující a ultra prodlužující podkladové vrstvě.

Podkladová vrstva Double Extension řasy “připraví” na aplikaci barvy.  Její složení je zaměřeno na dvojí účinek – posilující a prodlužující. Ceramide R, který je známý svými obnovujícími a ochrannými účinky, řasy posílí a vytvaruje. Podkladová vrstva dále obsahuje provitamin B5 pro obnovu a regeneraci řas.

Díky přírodním vláknům rostlinného původu jsou řasy více prodloužené.

Bílá barva umožňuje intenzivnější a dokonalý výsledek nalíčení svrchní vrstvou – top coat.

Prodlužující účinek podkladové vrstvy umocňuje patentovaný kartáček, který od sebe řasy oddělí a nalíčí je až ke konečkům.  Štětinky jsou na kartáčku umístěny paralelně vedle sebe, což umožní řasy nalíčit a oddělit již od kořínků. Řasenka je nanesena rovnoměrně na celou řasu, nezanechává nepříjemné zbytky barviva.

 

Druhý krok: Svrchní vrstva – Top Coat - Aplikujeme intenzivní barvu

Složení svrchní vrstvy podporuje prodlužující efekt, a doplňuje tak účinek vrstvy podkladové. Barevný film přilne k řasám a díky vlastnostem patentovaného kartáčku, vyvinutého speciálně pro homogenní nabarvení každé řasy bez zanechání přebytečného barviva, umocní prodlužující účinek báze. Svrchní vrstva obsahuje komplex PC/PA, který slučuje kationické a anionické polymery pro lepší přilnutí barvy na řasách.

Tyto vlastnosti barevného filmu jsou doplněny “komplexem silikonů”, které usnadňují pohyb kartáčku po řasách, a přírodními vosky, které podporují lepší přilnutí barvy.

Složení je obohaceno také o Ceramid R a provitamin B5 pro posílení a ochranu řas. Ceramid R dodává řasám posílení a obnovení, ochranu.

 

Co přináší řasám Ceramid R?

Ceramid R je patentovaná molekula, která napodobuje chování přírodních ceramidů. Tento syntetický ceramid, který je známý svými obnovujícími a ochrannými účinky, zpomaluje přirozené oslabování řas. Vlastnosti Ceramidu R poskytují řasám výjimečnou péči: řasy jsou hladké, silné a zregenerované.

 

Přírodní vlákna přinášejí potřebné prodloužení!

Podkladová vrstva obsahuje přírodní vlákna rostlinného původu. Tato celulózní vlákna se ukládají podél řasy a posilují ji. Řasu na jejím konci “nastavují” a řasy se prodlužují.

Řasy jsou viditelně delší, připravené od kořínků ke konečkům na aplikaci intenzivní barvy, která prodloužení ještě umocní.

 

Co nevíte o řasách?

Jsou keratinové řetězce, vznikající v epidermu. Keratin je obklopen ochrannou vrstvou – kutikulou. Tato kutikula je složena z vrstev zrohovatělých buněk, kterým říkáme “šupiny”.

O kutikulu je třeba pečovat, protože pokud dojde k jejímu poškození, je narušená vnitřní soudržnost a může dojít ke zlomení řasy.

Životnost řasy je pouhých 6 měsíců.  Vlivem přirozeného stárnutí, ultrafialového záření a škodlivých vlivů vnějšího prostředí mají šupinky tendenci se odlepovat či odpadávat, řasy jsou poškozené.

 

Double Extension

Doporučená cena:        369,- Kč

 

Pokud chcete soutěžit, můžete ZDE .

 

Reklama