Poradíme vám, jak opravdu ušetřit na poštovném a zároveň dostat spolehlivě balík do rukou adresáta. A to bez otravného čekání na poště. Službu jednoduše objednáte online.
5ebd22528ed30obrazek.png
Česká pošta rozhodně není jediným řešením, pokud jde o posílání balíků. Možná vám už také dost vadí, jak jejich ceny služeb stále rostou, ale kvalita rozhodně ne. Na poště navíc strávíte klidně i hodinu čekáním a tu byste přitom mohla využít o dost efektivněji.

Soukromých logistických společností je na tuzemském trhu hned několik, my se zaměříme na firmu KurýrPoint.cz, která na stránkách deklaruje výhodné ceny i opravdu krátké lhůty dodání.

Zkuste si to porovnat

Chcete poslat přes Českou poštu těžký balík o váze 25 kilo. Chcete logicky, aby byl doručený adresátovi až domů, aby se s ním nemusel tahat. Nejnižší možná částka za poslání je u nich včetně DPH kolem 250 Kč. Oproti tomu Kurýr Point dokáže odbavit stejnou zásilku o 70 Kč levněji a navíc ji vyzvedne u vás doma! Ceny za poslání balíku v rámci ČR u nich začínají už na 99 Kč.

Konec čekání na poště!

Můžete se spolehnout na rychlé doručení. Také na to, že bude adresát průběžně vědět, kde se zásilka nachází, a to díky možnosti sledování zásilky přímo na stránkách Kurýr Pointu. Může využít zdarma i opětovného doručení zásilky, pokud jej kurýr doma nezastihne. Chcete toho, komu balík posíláte, ušetřit zdlouhavého čekání na poště? Určitě se vyplatí zvolit služby soukromého přepravce.

Co dalšího vás přesvědčí?

Posíláte do zahraničí? Ušetříte ještě výrazněji. Jejich služeb může využít soukromá osoba a posílat balíky pohodlně z domova, ale této možnosti můžete využít i v rámci podnikání. Kurýr Point nabízí individuální řešení svozů i poštovného firmám přímo na míru, aby co nejvíce vyhověl jejich potřebám. Službu objednáte i zaplatíte pohodlně online.

Přesvědčili jsme vás, že posílání balíků nemusí být otrava a ztráta času?
5ebd2294bc594obrazek.png

Reklama