Milá PBD, znám to, když už člověk pohled koupí, tak může nastat problém se známkou:) Naštěstí je to zřídka kdy:) A posílání SMS je praktické, to máte pravdu. Hezký den!


 

Posíláme vlastně občas oboje.Pohlednice zasíláme čtyři a protože se občas stalo,že jsem nemohla sehnat známky a pohled musel být pak poslán až po návratu-tak než kamkoliv vyrazíme tak zkontroluji,jestli se minimálně čtyři známky nacházejí v peněžence:) Posíláme i SMS-ale ne pozdrav nebo tak něco-ale hlášení,že jsme v pořádku dorazily na místo určení –a toto hlášení zasíláme dvakrát:)

A jedna pohlednice jede s námi domů a pokud možno,tak i jiný vzpomínkový předmět – magnetka,mince apod:)

Výletování po krásách naší země mě moc baví – už jako malé jsem ze sestrou a rodiči jezdili na výlety a tahle láska k výletům v nás zůstala a výletujeme do dnes – někdy sami,jindy ze sestrou a jejím partnerem,občas s přáteli a občas i s jednou rodičovskou dvojicí:)

A protože ráda fotím,tak mě výletování baví dvojnásobně:)

A co se týče pohledů a psané osobní korespondence ve schránce ? tak tu mám moc ráda a i v dnešní elektronické době ji ve schránce mezi reklamama nalézám:)Kdyby nechodila osobní korespondence,tak máme schránku jen na reklamy-protože jiná pošta nám nechodí.Balíčky nám chodí hodně často,ale ty se zas nevejdou do schránky:)

PBD

pozn. redakce: text nebyl redakčně upraven

Téma dnešního dne: Posíláte z cest papírové pozdravy, nebo SMS?

  • Posíláte rádi svým blízkým pohlednice?
  • Nebo raději píšete esemesky nebo ememesky?
  • A máte radost, když vy najdete ve schránce pohlednici?
  • Co si myslíte o zasílání pohlednic?
  • Cestujete ráda?
  • Kam jedete letos na dovolenou?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá kosmetiku Dermacol: Revitalizační tělové mléko Sicilská pistácie, hydratační make-up Imperial a dlouhotrvající rtěnku...

derma

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je POZDRAVY Z CEST. Předem děkuju!

Reklama