Máte postavu jako z hororu?
Těžko soustředíte pohled obou očí na jedno místo?
Používáte lidskou řeč jenom v doprovodu matky?
Pasivně ovládáte kdejaký cizí jazyk? Tak cizí, že mu nerozumí ani cizinci?
Jste přesvědčen, že v uniformě vypadáte skvěle?
Máte ve videotéce celou Rambovu sestavu?
A stejně jste neuspěl ani na castingu ani na pracovním úřadě?

Vím o místě pro vás! Pokud jste se nenašli v minulém článku, ještě stále hledáte práci a patříte typově do jiné kategorie, možná vám pomůžeme dnes. Tohle je sice šance spíš pro chlapáky, ale kdo říká, že žena-in nezvládne to co chlap?/soutěž:budeš(11)/

 

Vy jste jasná posila jakékoliv ochranky! Máte dvě možnosti:

a) Ramba znáte, ale fyzické násilí není vaší silnou stránkou: HYPERMARKET - za jeho pokladnou je místo pro vás. Modrá uniforma vám sice nepadne, ale odznáček s vysmátým dědou připnutý na náprsní kapse to může hodně zlepšit. Každopádně máte šanci znepokojovat zákazníky svým nejasným úhlem pohledu, nutit rodiče před dětmi, aby vám ukázali tašky... a hlavně! Můžete vážně a neúprosně chodit sem a tam! A zvlášť když jdete tam, vy víte kam... tak tam je automat s kávou. A to už jde, ne?

Tuhle šanci najdete na každém rohu. Prakticky každá ves v naší zemi potřebuje nějaké to nové hřiště u mateřské školy, park, autobusové nádraží... a protože takové pitominy obecní úřad nerad podporuje vlastními financemi, které se dají využít třeba na přestavbu a modernizaci samotného obecního úřadu, řeší se celá záležitost právě výměnou za místo pro váš mateřský obchoďák. Zatímco od pokácených stromů odděluje úklidová četa /soutěž:svou(13)/ještě teplé ekologické aktivisty, na místě obecního lesíku už se rovnají piksly s kávou do regálů. Ale přesto, pokud na vás nevybylo místo za pokladnou a navíc máte trochu jiné ambice, je tu druhá možnost.

b) Ramba znáte, večer cvičíte, ale fyzické násilí není vaší silnou stránkou: OSTRAHA OBJEKTU! Pořiďte si vlčáka. Pořiďte si ho někde v útulku. Bude to levné, nemusíte ho cvičit a pravděpodobně ho vůbec nezvládnete a to právě všechny vyděsí nejvíc. Proto si rovnou vyberte takovou hlídací agenturu, která nabízí práci v továrnách dál od vašeho bydliště. Můžete pak používat MHD a to si pište, že v autobuse po pár zastávkách pojedete sám. Paráda. Za plotem továrny psa normálně pustíte a po skončení šichty za vámi zas přiběhne pro salám. Tady je dobré si předtím trochu pocvičit hodiny, zeptat se mamky nebo si aspoň proboha omrkněte - jedním i druhým okem - jestli už z objektu odešla většina pracujících. Jo a budete si muset koupit kapsáče. Černé samozřejmě. Možná ale uniformu dostanete i s nášivkou, co je na ní nějaké fakt depresivní a strašidelné cizí slovo. /soutěž:odměněna(15)/Asi bude - ta uniforma - mít spoustu kapsiček a úchytek, kam byste si normálně mohli nacpat nože, nábojnice a tak. Ale dost možná, že pro to nikdo nebude mít pochopení. Aspoň rybičku a propisku si tam ale dejte. A do nohavice sváču.

Možná to zase není ono, ale slibte mi, že o tom budete přemýšlet. A jestli vám to s tím vlčákem nevyjde (máte alergii na psí chlupy?), třeba mě do příštího týdne napadne něco dalšího. Už teď se bojím, že jo.

Reklama