m

Všichni, kdo mají možnost stolovat venku, se konečně dočkali. Počasí se umoudřilo a my měníme obýváky za zahrady, terasy a dvorečky. Posezení venku může mít styl, jaký vám vyhovuje. Máme pro vás inspiraci.

Milujeme posezení venku, a když máme tu možnost, stěhujeme se ze čtyř stěn pod širé nebe, koruny stromů, pergoly či zahradní altánky. Mohlo by se zdát, že je jedno na čem a u čeho sedíme, hlavně že jsme venku. Zpočátku jsme vděční za nábytek odolný proti dešti a slunci, ale časem chceme něco kvalitnějšího, co má styl.

A já věřím, že většině z nás na stylu záleží. Venkovní posezení je sice sezonní záležitostí, ale může mít zařízeno se stejným vkusem, jako je vnitřní vybavení našeho bytu.

Plast je sice praktický a pořídíme ho za pár korun, ale tentokrát ho necháme stranou. Berme ho jako provizorní „nouzovku“, která splní svůj účel; chceme-li něco estetičtějšího, vybíráme si spíš odolné dřevo, retro skládačky, ratan nebo výrazně barevný nábytek, který rozsvítí každý kout.

Možností je mnoho. Od tradičního zahradního nábytku, až po improvizace, které mají vtip. Tyto možnosti možná uvítáte, pokud hledáte něco velmi netradičního. Třeba na zahradní párty k oslavě narozenin, nebo na svatební hostinu pod širým nebem

Podívejte se na pár ukázek venkovního posezení a inspirujte se.

Foto: facebook Elle Decoration

Reklama