Naše současnost se pomalinku posouvá do závěrečné etapy léta. Toto období si velice dobře pamatuji z dětských let… Konec srpna byl vždy obdobím smutku, trávili jsme ho s naší milovanou babičkou na chalupě blízko Nymburka. S touto vzpomínkou jsou pro mě kromě dětských přátel, okurkového salátu s octovou zálivkou a mléka prodávaného ve skleněných láhvích spojené odjakživa jiřiny. Květiny, které s láskou pěstoval můj děda.

Můj též milovaný dědeček byl pro mě s ohledem zpět vzorem chlapa. Byla s ním legrace, milovalo ho široké okolí, byl neskutečně pracovitý, uměl snad všechno na světě, a když kouřil, dokázal cigaretu držet jen mezi  rty (ne v ruce) a přitom vyprávět… Byl narozen ve znamení raka. Tak jako můj tatínek, bývalý manžel, můj syn a můj současný přítel. Náhody neexistují. 

jiřina

Můj drahý děda Stanislav miloval jiřiny, byla to jeho chlouba. Před naší chalupou tehdy rostly snad všechny barvy, jaké si jen vymyslíte. Lidé je obdivovali a děda se usmíval. 

Při listováním knihou květové terapie od Doreen Vitrue a Roberta Reevese jsem se u této kapitoly s láskou zastavila - energetické vlastnosti tohoto kvítka jsou totiž pozoruhodné, jiřina dodává sílu a připomíná nám, že i jeden člověk dokáže mnoho! 

Je ve spojení s archandělem Michaelem a Zadkielem, z čaker pak s korunní a kořenovou.

Léčení podle světově proslulých mystiků je takové: Jiřina nám připomíná, že jsme silní a že pouze my můžeme naplnit svůj životní cíl. Uvědomme si, že být silný neznamená naléhat, tlačit nebo zastrašovat. Můžeme provést pozitivní životní změny tím, že budeme asertivní a vyrovnaní. Jiřina nás povzbuzuje k tomu, abychom se řídili vlastním vnitřním vedením. Nezapomeňme, že energie andělů je milující, mírumilovná, zatímco ego je těžké a úporné…

Poselství jiřiny jsou následující: Ano, můžete dokázat hodně! Máte v sobě úžasné světlo, zcela jej, prosím, přijměte, aby se ostatní mohli radovat z vaší krásy. Každý má svůj životní cíl a nyní nastala doba, abyste poznali ten svůj. Jste jediný člověk, který jej může naplnit, a andělé vás budou provázet na každém kroku vaší cesty, Postarají se o to, abyste na své cestě nikdy nezakolísali.

Když přijmete svou sílu, můžete mít vliv na životy lidí ve vašem okolí. Pamatujete si rčení - příklady táhnou? Jestliže kráčíte na cestě míru, ostatní si toho všimnou a budou si tento mír také uvědomovat. Jste mocní láskyplným způsobem. Nyní nastal čas, abyste zaujali svou roli, kterou máte na této planetě plnit. Změňte svou současnou situaci… a svět. :-)

Když píšu tato slova, běhá mi příjemný mráz po zádech, svého dědu jsem zbožňovala stejně jako moje sestra, bratr i naše máma, která již také není mezi námi. Vnímám bytostně, že je tady můj děda v této chvíli se mnou a přesně chápu, co mi chce jiřinovým poselstvím sdělit. :-)     

Přečtěte si také:

Reklama