Milá redakce ,ráda bych se s vámi podělila o zvláštnosti ,nebo spíše velký koníček mého přítele. Tím je sport - je úplně posedlý pasivním sportem .Doma se pořád kouká na nějaké sportovní přenosy, fotbal, hokej, lyžování, skoky na lyžích, prostě všechno. V podstatě neznáme nic jiného než sport .

Aktivně dělá vedoucího mužstva v naší SK, je i vedoucím mužstva C, tak si asi dovedete představit, jak asi trávíme víkendy. Když se hraje utkání venku, jedeme s ním někam ven, když jsou utkání doma, tak máme zase o zábavu postaráno - jdeme opět na fotbal  všech mužstev. Naštěstí se nás, maminek takto postižených mužů, vždycky sejde mnoho. Děti bereme s sebou, mají tam udělané dětské pískoviště, skluzavky, houpačky a jiné atrakce, tak v podstatě jsme skoro všichni spokojení, se svými chlapy jsme jen pomyslně. Děti si spolu krásně hrají, maminky si popovídají, popijí nějaké kafíčko i více. Tak probíhají všechny víkendy když neprší, ale někdy opravdu už toho člověk má dosti a ono postižení pasivním sportem nás také pěkně vytáčí. Ale když děti chtějí těm svým tatínkům tak moc fandit, že není jiná možnost, než s dětmi na to hřiště jít . Nejhorší je pro ně zimní sezona, kdy se děti nemohou scházet a vymýšlet své dětské hloupůstky. Vaše Bambulinka 1.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Bambulinko, tak to já znám jako své boty. Víkendy si buď plánuju sama, nebo s tím svým objíždím fotbalová hřiště. Dokonce jsem ho musela přinutit k jistým kompromisům, protože jinak by na těch hřištích i spal. Simona

Co ten váš miláček? Má také nějakou zvláštnůstku? Jak se k ní stavíte? Pište na adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama