S novým rokem tu máme i nová témata v našem magazínu. Jedním z nich je tak trochu delikátní problém, který ovšem řeší mnoho mužů (a s nimi i jejich ženy). Jedná se o poruchu erekce, odborně řečeno erektilní dysfunkci.

manO erektilní dysfunkci se hovoří tehdy, když se porucha projeví v některém ze tří základních prvků, určujících kvalitu erekce, a to je schopnost dosáhnout erekce, dostatečné ztopoření penisu a schopnost erekci udržet. Příčiny přitom mohou být různé, jak fyzické, tak i psychické, vliv má také životní styl, stres nebo třeba požití alkoholu.

Téma erektilní dysfunkce je ovšem mnohem obsáhlejší, a proto pro vás už zanedlouho chystáme sérii článků. V nich vyjdou mimo jiné rozhovory s odborníky na téma erektilní dysfunkce, rady, jak problém řešit, nebo vaše příběhy ze života.

To vše teprve přijde. Už nyní však probíhá na našem webu redakční výzkum, do kterého se můžete zapojit i vy. Najdete ho TADY.

Svěřte se nám!

Setkal(a) jste se ve svém životě s tímto problémem? Máte zkušenosti ze svého okolí? Jak jste to řešil(a)? Pošlete nám svůj příběh, nebo příběh muže ve svém okolí. Tři zveřejněné příspěvky odměníme!

Zdroj: www.ulekare.cz

Čtěte také:

Reklama