Pro nás, obyvatele středu Evropy, je pobyt u moře tou nejideálnější dovolenou. Uznejte sami… Procházky po nekonečných písečných plážích, pohled na blankytně modré moře či západ slunce patří k okamžikům, ze kterých pak po celý rok čerpáme energii.

Přemýšlíte, kam byste se letos jeli podívat a kde to ještě neznáte? Tak v tom případě pro vás máme skvělý tip. Vyjeďte si do Portugalska a báječně si užijte svou dovolenou.

Pokud rádi surfujete, navštivte západní pobřeží, které omývá otevřený oceán a neustále zde fouká vítr (většinou studený), a zaručujeme vám, že svou zálibu si zde vychutnáte opravdu plnými doušky. A když občas vyměníte surf za pevné boty a vyjdete si do přírody, která je zde nádherná a divoká, nebude mít vaše dovolená chybu.

Jestliže ale patříte k většině, která má dovolenou u moře spojenou s koupáním v moři, opalováním, poznáváním kulturních a folklórních památek a zvyklostí, zamiřte na jižní pobřeží Portugalska. Do Algarve. Oceán zde není tak otevřený a celou oblast omývá Golfský proud. V červenci a srpnu zde teplota vody Atlantiku dosahuje 22 stupňů Celsia, což je v tak teplých klimatických podmínkách ideální teplota pro osvěžení.

Zde si přijdou na své úplně všichni. Milovníci kultury, rybaření, sportovního vyžití a také vaše děti, na které tu čeká nespočet zábavních parků, skluzavek, tobogánů a dalších zábavných atrakcí.

Dovolená v Portugalsku je zkrátka dobrá volba. Nebojte se změny a vyzkoušejte tuto nádhernou zemi, která vás určitě nezklame. Ne nadarmo se spousta návštěvníků znovu a znovu do Portugalska vrací.

Jestliže jste si již zaškrtli v kalendáři termín dovolené a připsali k němu “Portugalsko”, určitě navštivte CK Snailtravel. Její vysoce kvalifikovaní a ochotní zaměstnanci vám pomohou s výběrem té nejvhodnější destinace tak, aby byla vám a vaší rodině ušitá přímo na míru. Poskytnou vám vyčerpávající informace nejen o místě vašeho pobytu, ale i o administrativních záležitostech. Zkrátka - fundovaně se postarají o to, aby váš odjezd proběhl hladce a bez problémů a vy jste si mohli v klidu užívat své dny odpočinku na jednom z nejkrásnějších míst na světě.

Více informací naleznete na www.snailtravel.cz , ale pokud je budete chtít navštívit osobně, pak je to zde: Veleslavínova 6, Praha 1, telefon 224 813 926, 224 814 567, email internet@snailtravel.cz.

Reklama