crafty.cz

Stylovost, jedinečnost, kvalita ruční práce a originalita. Těmito slovy by se daly stručně popsat výrobky, které nabízí unikátní výběrový portál a e-shop Crafty.cz. Na jednom místě propojuje řemeslo, design a umění. Najdete zde například originální oblečení, obuv, šperky, ale také bytové doplňky, obrazy, keramiku, dekorace, hračky, a mnoho dalšího, vše od prověřených dodavatelů se zárukou kvality a umělecké přidané hodnoty. Crafty.cz je určen jak pro všechny tvořivé, kteří by se rádi na serveru prezentovali se svou tvorbou, tak pro nakupující, kteří mají rádi kvalitu a vyhledávají designové kousky.

crafty.cz

crafty.czV dnešní hektické době zavalené hmotou je někdy trochu obtížné najít zajímavé, ale především kvalitní výrobky, které by odpovídaly našim představám. Portál Crafty.cz aktivně vyhledává zajímavé tvůrce, kteří mají originální nápady a ctí pečlivě odvedenou řemeslnou práci. Právě důsledná kontrola dodavatelů odlišuje tento portál a e-shop od ostatních podobně zaměřených na trhu. Díky přehlednosti serveru a možností spojení přímo s autory si nakupující mohou nechat vytvořit výrobek přesně podle svého přání.

„Náš server zakládá svou práci na vyhledávání nových originálních tvůrců a na vytvoření společné platformy, kde mohou jednotliví prodejci komunikovat, předávat si svoje zkušenosti, postupy apod. Server nabízí prostředí, kde mohou tvůrci prodávat své práce za odpovídající ceny a na crafty.czodpovídající úrovni. Neustále vybíráme a oslovujeme nové řemeslníky a umělce daných oborů, se kterými se často i osobně setkáváme a prohlížíme si jejich zboží,“ říká spoluzakladatelka portálu Diana Pinkasová. „Naším hlavním cílem je, aby na Crafty.cz bylo pouze kvalitní zboží. Ve výjimečných případech uplatňujeme i právo veta a některé tvůrce na náš portál neumístíme, protože se například nejedná o originální český nápad, nebo zboží neodpovídá svou kvalitou,“ doplňuje.

crafty.czZakladatelé Crafty.cz provozují další dva portály krabicky.crafty.cz a junior.crafty.cz. „Naše tři portály jsou navzájem propojeny. Na Crafty.cz je prostor pro profesionály, ti poskytnou materiál do kreativních krabiček, určených především dětem a kruh se uzavírá tím, že jsou děti motivovány k tomu, aby vystavily své práce ve virtuální galerii, odkud mohou například poslat i elektronickou pohlednici svého dílka svým blízkým,“ popisuje nový projekt David Heger, spoluzakladatel portálu.

Více informací na: www.crafty.cz

 

 

Reklama