Okamžité ověření dostupnosti zájezdu online začíná nabízet cestovní agentura eTravel.cz, jeden z největších prodejců zájezdů na internetu v ČR. Klient si může sám ihned ověřit dostupnost zájezdu bez nutnosti kontaktovat operátora. Portál eTravel, který od loňska patří do cestovní skupiny Fischer přichází i s novým designem a řadou nových funkcí.

etravel

„Okamžité ověření dostupnosti zájezdu bez nutnosti kontaktovat operátora je u velkých zahraničních portálů standardem. V rámci modernizace našeho webu začínáme tuto možnost  nabízet i českým klientům,“ říká ředitel cestovní agentury eTravel.cz Jiří Hrdina.

Portál eTravel nabídne i další novinky. „Po zadání počtu osob a věku dětí se ve výsledcích vyhledávání ihned objeví konečná celková cena zájezdu. Systém navíc nabídne jen ty kapacity, které přesně vyhovují počtu cestujících,“ dodává Hrdina.

Cestovní agentura zavádí také bezplatnou infolinku a před hlavní last minute sezonou zdvojnásobila kapacitu svého call-centra.

Prodeje zájezdů prostřednictvím internetových cestovních agentur jsou nejpopulárnější v právě začínajícím období last minute. Zatímco rodiny s dětmi vybírají dovolenou nejčastěji v rámci First minute na pobočkách cestovních kanceláří, páry a zejména mladí lidé kupují dovolenou až několik týdnů před odletem. Právě oni nejčastěji využívají portály internetových prodejců.

Jan Osúch
tiskový mluvčí agentury eTravel,.cz, člena cestovní skupiny Fischer

O agentuře eTravel.cz a cestovní skupině Fischer:

Cestovní agentura eTravel.cz působí na českém trhu od roku 2003. Patří mezi pět největších prodejců zájezdů na internetu. V roce 2012 dosáhla tržeb téměř 200 milionů korun. Nabízí zájezdy od několika desítek českých a německých cestovních kanceláří. Od roku 2012 patří cestovní agentura eTravel do portfolia cestovní skupiny Fischer, sdružují CK Fischer, Nev-Dama a značku pro luxusní cestování Privileq. Majitelem cestovní skupiny Fischer je finanční a investiční skupiny KKCG.

Reklama