cl.jpgFoto: Česká televize se souhlasem Jana Tománka

Herec Jan Cina, zpěvačka Tereza Černochová, muzikant Mirai Navrátil, tenistka Andrea Sestini Hlaváčková, krasobruslař Tomáš Verner nebo farářka Martina Viktorie Kopecká? Která z celebrit letos usedne na trůn pro krále či královnu tanečního parketu, bude jasné po finálovém večeru StarDance 18. prosince.

„Pomalu ale jistě se dostáváme do druhé poloviny soutěže, která bude určitě velmi napínavá, protože ty nejlepší výkony nás ještě čekají,“ předpovídá Jan Tománek, respektovaná osobnost české taneční scény. Spolu s Tatianou Drexler, Zdeňkem Chlopčíkem a Richardem Genzerem je Jan Tománek porotcem aktuálního 11. ročníku oblíbené taneční soutěže StarDance.

„Dosavadní průběh letošní StarDance je sice poznamenán stejně jako celá společnost covidem, ale mám pocit, že přináší každou sobotu přes televizní obrazovku hezkou podívanou plnou krásných kostýmů a povedených tanečních výkonů. Letošní řada má opravdu vysokou taneční úroveň, kdy se na parketu sešly talentované celebrity, které dokáží překvapit, co všechno se za tak krátkou dobu dokázaly naučit,“ dodává Jan Tománek.

Ještě před velkolepým finále je na programu StarDance pátý charitativní díl věnovaný Centru Paraple, které už 27 let pomáhá lidem s poškozením míchy. Hvězdný benefiční večer plný tance, hudby i nelehkých životních osudů dostane prostor na programu ČT 1 v sobotu 27. listopadu od 20 hodin.

Zdroje: Jan Tománek, tiskové materiály

Reklama