Kdo přivedl mezi lednem a prosincem 2014 na svět potomka? Maminkou se stala například Lucie Borhyová, popáté se otcem stal Bruce Willis. Magazín Žena-in.cz přináší přehled nejzajímavějších událostí z českého showbyznysu.

Únor 2014
Hrdým otcem dvojčat se stal finský závodník Mika Häkkinen. Jeho česká manželka Markéta porodila holčičku Lynn Marii a syna Daniela Pauliho. Pár spolu již vychovává dceru Ellen Emílii. Maminkou se stala také herečka Megan Fox. Otcem syna Bodhiho je herec Brian Austin Green. Ve stejném měsíci porodila i zpěvačka Gwen Stefani. Trojnásobnou maminku z ní udělal její manžel Gavin. Nejmladší syn dostal jméno Apollo.

Březen 2014
Sympatická brunetka, herečka Jana Stryková, přivedla na svět prvního potomka, chlapečka Jáchyma. Jeho otcem je vnuk zesnulého zpěváka Waldemara Matušky Matěj. V březnu se stala podruhé maminkou i herečka Michaela Badinková, její druhorozená dcera dostala jméno Emílie.

Duben 2014
Dvojnásobnou maminkou se stala herečka Drew Barrymore. Hrdince snímku E.T. - Mimozemšťan se narodila dcera Frankie. Otcem je Will Kopelmann, se kterým má již starší dceru Olive.

Květen 2014
Otcem dvojčat se stal třiatřicetiletý švýcarský tenista Roger Federer. Jeho o tři roky starší manželka Mirka, která pochází ze Slovenska, porodila dva chlapečky. Pár už má doma čtyřletá dvojčata Charlene Rivu a Mylu Rose. Přírůstek do rodiny oslavil i herec Bruce Willis. Jeho pátá dcera, kterou mu porodila jeho druhá žena Emma, s níž už má jednu dceru, dostala jméno Evelyn. S herečkou Demi Moore má tři dospělé dcery. Zpěvačka Lenka Dusilová přivedla na svět syna Edwarda. Držitelka několika pěveckých cen se rozhodla nakonec pro domácí porod.

porod1

Manželka Bruce Willise s novorozenou Evelyn. Foto: Facebook/Emma Heming-Willis

Červen 2014
Tento měsíc přivedla na svět dceru operní pěvkyně Magdalén Kožená, holčička dostala jméno Anežka. Dvojnásobnou maminkou se stala i šestatřicetiletá moderátorka Lucie Borhyová. Otcem holčičky Lindy je kolega z televize Nova a o deset let mladší partner Michal Hrdlička.

borhy

Lucie Borhyová s dcerou Lindou a přítelem Michalem Hrdličkou. Foto: Twitter/Michal Hrdlička

Srpen 2014
Prvního potomka porodila zpěvačka Tereza Černochová. Svou dceru pojmenovala jménem Laura. Kdo je otcem jejího dítěte, před médii úspěšně stále tají. V srpnu porodila syna modelka Kateřina Stočesová, chlapeček dostal jméno Christopher.

Září 2014
Jedna z nejkrásnějších hereček současnosti Scarlett Johansson se ve svých třiceti letech stala poprvé maminkou. Svému partnerovi, francouzskému novináři, porodila holčičku Rose.

Říjen 2014
Klára Vytisková se stala maminkou holčičky Emilie, kterou má s manželem Romanem Víchou. Ve stejný měsíc přivedla na svět syna také šestatřicetiletá zpěvačka Andrea Kalivodová. Porodila syna Adriana. Modelka a Miss Lucie Hadašová porodila druhou dceru svému partnerovi, kterým je hokejista Jaroslav Bednář. V říjnu porodila rovněž jednatřicetiletá herečka Mila Kunis. Herci Ashtonu Kutcherovi povila dceru Wyatt.

porod3

Andrea Kalivodová se synem Adrianem. Foto: Facebook Andrey Kalivodové

Prosinec 2014
Princ Albert II. se stal ve svých šestapadesáti letech opět otcem. Jeho manželka, kněžna Charlene (36), porodila 10. prosince dvojčátka, holčičku Gabriellu Theresu Marii a chlapečka Jacquese Honoré Rainera.

Reklama