Manželé MacKriellovi si narozeniny svých dětí pamatují velmi jednoduše. Všechny tři se totiž narodily 29. ledna vždy několik let od sebe. Pravděpodobnost, že se tři sourozenci narodí ve stejný den, je přitom 1 ku 133 000!

Martinovi a Kim MacKriellovým z britského Gloucesteru se narodil první syn Robin 29. ledna 1994 a dcera Rebecca o dva roky později, 29. ledna 1996.

Po dvanáctileté přestávce se jim letos narodila další dcera, Ruby, a také 29. ledna.

Původně se Ruby měla narodit 7. února, ale lékaři její matce Kim (41) doporučili císařský řez - a jediné datum, které v dané nemocnici připadalo v úvahu, byly právě narozeniny dvou MacKriellovic dětí.

Jak uvádí list Daily Mail, hrdý otec Martin (40) říká, že rodina ani její blízcí té náhodě vůbec nemohli uvěřit. Martin, malíř a dekoratér, předseda Gloucesterské asociace neslyšících, je stejně jako jeho žena hluchý. Mluvčím rodiny je proto čtrnáctiletý Robin: „Všichni si myslí, že je to neuvěřitelně zvláštní. Když se naši známí doslechli, že se Ruby narodila ve stejný den jako já a moje sestra, řekli, že bychom to měli dát do novin, tak jsme zavolali."
Na společné oslavy narozenin spolu se sourozenci si Robin také nestěžuje: Je to trochu jako Vánoce bez stromečku. Všichni tři dostáváme dárky ve stejný den."

Zdroj: Korzo

Slavíte se svým starším sourozencem narozeniny ve stejný den? Je to náhoda, nebo osud?
Reklama