Své čerstvé zkušenosti s porodem, tedy nejen milování po porodu, zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Bébina. Mlezivo a očistky neuvěřitelně zapáchají, ale milování dostane docela nový rozměr - může být i lepší než před porodem...

Skutečně zajímavé informace o tom, jak prožívala porod, zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Bébina. Máte podobné zkušenosti?

Co se nikde nedočtete...

Můj příspěvek se bude týkat nejen sexu po porodu, ale i dalších věcí, které se před porodem nikde nedočtete, matka vám je neřekne a dost možná se o nich nedovíte ani od nejlepší kamarádky a neřekli mi je ani na předporodním kurzu. Nebudu si brát servítky a řeknu věci, tak jak jsou a jaký ve mně jako v čerstvé prvorodičce zanechaly dojem.

Tak tedy první téma - očistky. Všude se člověk dočte, že jsou vysoce infekční a že mají charakteristický pach. Ale nikdo vám už neřekne, že se o nějakém pachu nedá hovořit, protože to je takový smrad, jak by člověk na sobě měl při menstruaci týden starou vložku. Vážně mi bylo ze sebe samotné špatně a nechápu, jak si někdo může odjet do porodnice se čtyřmi jednorázovými kalhotkami. Já jsem vystřídala asi troje každý den a neustále si je přepírala. Měla jsem císařský řez, tedy většinu očistků odsáli při porodu a krvácení bylo minimální. Přesto ani na vložce nemusí nic být, stačí, že ji měl člověk chvíli na sobě a už smrdí. Smrdí i samotná vagína. Z toho důvodu jsem tedy šestinedělí doržela, protože páchnoucí bych se s mužem nemilovala. Chtěla bych poznat toho odvážlivce, který ho tam chvíli po porodu strčí. Ne přítomnost u porodu, ale sex s nedělkou vyžaduje od muže silný žaludek.

Další věc je mlezivo. Opět zdroj zápachu. Kojící podprsenku jsem nějak nesnesla, a když můj drahý pak dával doma noční košile do pračky, říkal, že ten smrad vůbec nemohl z rukou umýt. A to nejsem žádná špindíra, vystřídala jsem dvě košile denně. Tak jsem si říkala, jak to bude dál a jak to ty matky dělají, když několik měsíců kojí. Naštěstí toto se rychle upravilo ve chvíli, kdy se místo mleziva začalo tvořit mléko. Ale jak říkám, matky po porodu pár dní zkrátka dost smrdí a prořekly se i sestry na šestinedělí, že vlézt ráno do pokoje, to je tedy síla.

Nalitá prsa. Pro ještě nerodící, představte si igeliťák napuštěný vodou, tak toto jsou nalitá prsa. S nalitými prsy člověk taky zjistí, že mléčná žláza začíná s nadsázkou snad až na zádech.

A jak že to je s tím sexem? Chut´ jsem měla už druhý den, protože ke konci těhotenství jsem už nějak neměla sílu. Šestinedělí jsem dodržela z výše zmíněných důvodů, nicméne nekoitální aktivity byly na pořadu snad každý den. Můj drahý měl nejspíš radost, že už doma nemá slonici a tak to břicho, co 7týdnů po porodu stále mám považuje za výraznou změnu k lepšímu. Očekávala jsem, že po císařském řezu budu mít vagínu takříkajíc neojetou, ale chyba lávky. Možná vlivem hormonů, možná poklesnutím pánevního dna v těhotenství mě to tak nějak tlačí. Ani si nechci představovat, co musejí prožívat ženy po nástřihu. Nebo třeba moje máma, která po mém porodu vyfasovala téměř 30 stehů. Fuj. Momentálně chuť sice nemám, ale sexu se nevyhýbám a když se neodflákne předehra, je to možná lepší jak před porodem.

Bébina

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. května 2011: Sex po porodu

Pište mi své zkušenosti s milováním po porodu, milé čtenářky...

  • Bylo to fajn, nebo něco selhalo?
  • Dodržela jste šestinedělí?
  • Změnily se vám milostné touhy?
  • Ještě miminko nemáte, ale tohle téma řešíte?

Nestyďte se a podělte se o své zkušenosti s ostatními čtenářkami našeho magazínu. Poraďte, pomozte, diskutujte. Vaše příspěvky čekám na redakčním e-mailu (viz níže) nejpozději v pondělí 9. května 2011 ve 14.30 hodin. Pokud chcete mít šanci na uveřejnění příspěvku a získání krásného dárku, nezapomeňte uvést do předmětu mailu heslo: SEX PO PORODU. Váš příspěvek ať je také dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. A ten slíbený dárek? Na jednu z vás čeká intimní pěna GYNTIMA fytofontana a dvě knížky z nakladatelství GRADA: Peni s Vagina.

darek