V našem blogu Přání pomalu finišujeme jedno přání za druhým. Nyní ale již víme, že přání čtenářky Jazuzinky je v tuto chvíli nesplnitelné. Proč? Jazuzinka si přála seskok padákem, jenže se potvrdila domněnka z článku Přání: Seskok možná nebude – neplánovaně totiž otěhotněla... Seskok se tedy zatím nekoná. Jaké má nyní Jazuzinka pocity?
 
V magazínu Žena-in jste vyhrála přání: seskok padákem. Dnes už ale víme, že jste skutečně těhotná a seskok není v plánovaném termínu možný. Mrzelo vás, že se váš seskok musí posunout?
Ano i ne. Na jednu stranu jsem si seskok moc přála. Bylo to mé dlouholeté přání. Ale další dítě jsme zkoušeli už rok, a tak nakonec dopadlo obojí najednou.

K té radostné události. Prozradíte našim čtenářkám víc o miminku? V kolikátém jste měsíci, jestli to bude chlapeček, nebo holčička...
Podle pana doktora jsem momentálně 14+5, pohlaví zatím ještě nevíme. Asi za 14 dní už budeme chytřejší, to už by mělo být na ultrazvuku poznat, jestli to bude kluk nebo holčička. Ale Míša Kudláčková mi na Valentýna vyvěstila kluka, tak uvidíme (viz Výherní horoskop na přání: Jazuzinka).

Už jste uvažovali nad jménem?
Uvažovali. Bude to buď Matěj, nebo Veronika.

Vy už ale děti máte...
Ano, Vojtíškovi (na snímku) byly v lednu dva roky.

Jak se těší na sourozence?
Moc. Chodí mi hladit bříško a vykládá při tom: „Malá miminku, malá.“ Všem návštěvám hned hlásí: „Ahóóój, maminka má miminko v bíííšku! Ojta miminku malá!“ (Usmívá se).
 
Co byste řekla svým dětem, kdyby měly podobně bláznivá přání jako vy?
Jak bláznivá? Co je na seskoku padákem bláznivého?
 
No, řekněme, že je to minimálně trochu nebezpečné. Bála byste se o ně?
Každá máma se bojí o svoje děti. Tedy každá normální máma.
 
Chtěla byste, aby se jednou některé z vašich dětí stalo parašutistou?
Když je to bude bavit...

A čím myslíte, že jednou skutečně budou?
Tak jak jsem řekla: Budu ráda, když budou mít povolání, které je bude bavit a kde budou spokojení. Je jedno, čím budou, důležité je, aby z nich vyrostli normální slušní lidé. Já pořád doufám, že slušnost je dobrá vlastnost a že se nakonec nevymstí být slušný k okolí.

Seskok věnovala do soutěže firma na zážitky Allegria:
www.firmanazazitky.cz


 
Jak vůbec reagovali na výhru vaši nejbližší? Nemají o vás strach?
Moje máma prohlásila, že jsem po ní. Sama si seskok, zhruba v mém věku, vyzkoušela a tvrdí, že je nakonec ráda nohama na zemi... 
Manžel se mě nejdřív zeptal, jestli to není vtip, a potom začal zjišťovat, kde mám životní pojistku a kupní smlouvy na domek (smích).

Seskok tedy se společností Allegria posuneme na nejbližší možný termín po té, co se Jazuzince narodí miminko. Pokud to počasí a další okolnosti dovolí, bude Jazuzinka skákat ještě letos na podzim, pokud ne, proběhne seskok na jaře 2010. Určitě ale celý seskok zdokumentujeme a budeme vás o jeho průběhu informovat!

Fotografie: Archiv čtenářky Jazuzinky