Milé ženy, přemýšlíte, čím oživit interiér vašeho domu nebo bytu? Zkuste vsadit na netradiční a neokoukaný designový doplněk v podobě akvária na zdi. Vypadá jako obraz, ale má oproti němu jednu výhodu - jeho protagonisté se hýbou. O zkušenosti se podělila jedna ze čtenářek.

akvárium

Akvárium je netradiční doplněk interiéru a navíc nezabere skoro žádné místo.

Každý rok se u nás v rodině řeší úplně stejné věci - dárek k narozeninám, dárek k Vánocům, dárek k svátku, dárek k výročí, situace se neustále opakují. A samozřejmě s přibývajícími léty inspirace dochází. Žijeme v moderním pražském bytě, který po čase nutně potřeboval oživení.

Blížilo se období dárků a já opět přemýšlela o tom, jak to vyřešit co nejjednodušeji. Po hromadné diskusi jsme dospěli k tomu, že si všichni přejeme akvárium na míru. A začalo to znovu - jak skloubit všechna přání, aby výsledný efekt okouzlil naprosto každého.

akvárium

Kuchyň nebo obývák, byt nebo rodinný dům - akvária se hodí kamkoli.

Manžel měl jasnou představu už od dob, kdy se obdivovala mořská akvaristika. Ta se však časově velmi odlišuje od našich možností. Děti zase chtěly hodně barev, možnost krmení a zábavy na celý den. Pro mě byla představa trochu odlišná. Nechtěla jsem zmenšit prostor jakoukoliv skříní navíc. Potřebovala jsem, aby údržba byla naprosto jednoduchá, lépe žádná. Chtěla jsem navodit pocit domácí pohody a uvolnění.

Nabídka okolních akvaristik nebyla vůbec zajímavá. Hlavně prostorové řešení a designová stránka neoslovila nikoho z nás. Poměrně náhodou jsme na výstavě narazili na prezentaci produktu NatureWall od firmy Revolutionary aquarium systém. Tím pádem byla naše původní myšlenka akvária na míru pryč.

akvárium

Vypadá jako obraz, ale ve skutečnosti je v něm živo - akvárium na míru.

„Proč si stěnu, místo všedního obrazu neoživit obrazem živým?“ Najednou jsme pochopili, že je to přesně to, co se líbí úplně všem. Během jednoho dne se naše zeď chlubila nádhernou dekorací v podobě lesklého rámu s trochou přírody. Během měsíce od naší objednávky jsme už počítali počet rybiček plovoucích v krásné scenérii obrazu NatureWall.

Hledáte-li tudíž inspiraci, designové doplňky, pocit uvolnění, uklidnění a radost po každém příchodu domů, pak je NatureWall tou správnou volbou. Rozhodně posuďte samy, alespoň prostřednictvím fotografií na www.akvaria-na-miru.cz/naturewall.

Zdroj foto: www.akvaria-na-miru.cz

Reklama