zepter1Multifunkční nádoba od společnosti Zepter International je určená pro každého, kdo si rád vychutná výborné jídlo kdekoli – doma, na chatě nebo třeba na pikniku. Doporučujeme jako alternativu pro ty, kteří nemají zahradní gril a chtějí grilovat venku v přírodě. Nádoba se snadno obsluhuje, čistí i udržuje.

Multifunkční nádoba Zepter (TF-990) je vhodná pro grilování masa, ryb a zeleniny, pečení masa, zeleniny, pizzy, palačinek, sušenek, koláčů, rozmrazování mražených potravin a gratinování (zapékání). Zahrnuje tedy funkce grilu, pánve na smažení i pečicí trouby!

Při grilování je nutné spodní část nádoby naplnit vodou (cca 1 litr). Vnitřek nádoby se rychle ohřeje pomocí páry a nadbytečný tuk má přes otvory v podložce kam stékat. Při grilování s poklicí pak bude připravené maso nebo zelenina krásně šťavnaté a křehké.

Multifunkční nádoba Zepter:

  • Úsporná (používá se na plynovém hořáku).
  • Maximální úspora času i potravin.
  • Oboustranná podložka z oxidu titanu pro přípravu jídel s tukem nebo bez něj (obsahuje otvory pro odtok nadbytečného množství vypařené vody nebo tuku).
  • Lehká, snadno přenosná (pr. 30 cm, výška s poklicí 19 cm).
  • Snadná údržba (lze mýt ručně nebo v myčce nádobí).
  • Moderní design je dílem italských designérů.
  • Skutečný požitek pro kulinářské nadšence a pro všechny, kdo mají v oblibě gastronomické obřady plné fantazie.
  • Teplota uvnitř nádoby se reguluje zvětšováním nebo snižováním výšky plamene pod nádobou (maximální teplota 280 °C).

zepter2

Nepřilnavý povrch extrémně pevné podložky obsahující oxid titanu vydrží až 40krát déle než tradiční nepřilnavé povrchy. Podložka obsahuje 87 % hliníku a 13 % oxidu titanitého. Speciální nepřilnavá potahová vrstva ULTRA TITAN se na extrémně pevnou podložku stříká ve třech fázích a proniká do pórů keramické sloučeniny při teplotě zhruba 420 °C.

zepter3Moderní poklici můžete používat také pro servírování. Poklice má termokontrol – speciální prvek, který umožňuje sledovat a kontrolovat proces přípravy pokrmu, aniž by bylo nutné poklici zvedat. Termokontrol je tepelně izolovaný a vždy studený, takže nehrozí riziko, že se při zvedání poklice spálíte.

Recept na ukázku: Kotlety na grilu

Na dno multifunkční nádoby nalijte 6 dl vody a postavte ji na plynový hořák. Do nádoby vložte titanovou podložku (hlubší stranou dolů) a nádobu zahřívejte při středním plameni, dokud ručička termokontrolu není v zeleném poli.

Na vyhřátou podložku položte kotlety (bez oleje), opečte je po obou stranách, přikryjte poklicí, zmenšete plamen na minimum a pečte kolem 10 minut (záleží na tloušťce kotlety). Posolte a opepřete podle chuti.

Více o nádobí Zepter a kontakty na prodejce najdete na www.zepter.cz nebo www.zepterclub.cz. Pokud jste z Prahy, navštivte reprezentační prodejnu Zepter v Praze v ulici Spálená 55, kde se můžete zúčastnit praktické ukázky zdravého vaření v nádobí Zepter!

Hrajte o exkluzivní nádobí Zepter, automobil Škoda Octavia, zahraniční zájezd a další Zepter ceny v celkové hodnotě více než 1 milion Kč! Více na www.zepterhra.cz.

zepter4

Reklama