VALTY® zajistí anatomicky správnou podpěru těla i výtečnou hygienu a provzdušnění celého lůžka. Tvrdost roštu je možno přizpůsobit váze a lze ji v průběhu užívání i změnit, což je unikátní výhoda tohoto lehacího systému. VALTY® tak vyhoví jak vyznavačům tužšího spaní, tak i fajnšmekrům, kteří vyznávají maximální pohodlí.

Jak VALTY® funguje?

VALTY® se skládá z pružného roštu a tenčí matrace. Rošt je sestaven z pružných lamel z masivního jasanového dřeva, které citlivě reagují na každý pohyb spáče. Lamely jsou připevněny ke třem podélným pružícím prvkům. Tuhost roštu volíte podle svojí váhy nebo podle osobních preferencí – zda máte raději pevnější nebo měkčí spaní. Na výběr je sedm váhových kategorií.

Na rošt se pokládá tenčí vrchní matrace. Matrace VALTY® se vyrábějí z vysoce kvalitních studených a paměťových pěn s dlouhou životností. Vybírat můžete z několika výšek a provedení matrací. V nabídce najdete např. i variantu „protiroztočové“ matrace, která je vhodná především pro alergiky na domácí prach a roztoče.

Jaké má VALTY® výhody?

VALTY® je individuálně nastavitelné lůžko, které zajistí anatomicky správnou podpěru těla při ležení a které lze přizpůsobit podle váhy spáče. Jednou z největších předností systému VALTY® je možnost změny tuhosti roštu kdykoliv během užívání – výměnou pružících prvků (podélníků). Výměnu podélníků lze realizovat do jednoho roku od zakoupení zdarma, takže nemusíte se obávat špatného rozhodnutí. Tvrdost lůžka je možno bez problémů změnit.

Systém VALTY® nabízí výtečnou hygienu lůžka a vysoký stupeň provzdušnění – ve srovnání s klasickými vysokými matracemi. Také jeho údržba je jednoduchá – tenčí matrace se snadněji větrá nebo vysává, podobně i samotný rošt. Potahy matrací jsou snímatelné s možností praní na 60 nebo 90 °C.

Tento systém si získal svoji oblibu mimo jiné i díky své variabilitě a možnosti ho kdykoliv obměnit, nebo i po letech „oživit“ výměnou vrchní matrace a podélníků. Smluvní desetiletá záruka na jádra matrací je nejen příjemnou informací, ale i garancí kvality.

Využijte možnost si vše vyzkoušet

VALTY® nabízí nespočet variant lehací plochy a proto jako vždy doporučujeme vše si pořádně vyzkoušet na prodejně. Můžete kombinovat různé tuhosti roštu s různými typy matrací a najít tak ideální lůžko přesně podle vašich představ.

Inspiraci najdete na videu

JMP Studio zdravého spaní®

Reklama