Kondice v plné síle

Běžecké pásy jsou osvědčeným fitness nástrojem, jenž nejenom že zpevní svalovou hmotu celého těla, nýbrž také podpoří spalování tuků a posílí činnost kardiovaskulárního systému. Můžete na nich totiž trénovat jak běh, tak chůzi. Běžecký pás se přizpůsobí vašemu individuálnímu tempu, proto se řadí mezi nejoblíbenější tréninkové pomůcky.

5d9338a0dc11bobrazek.png

Jak vypadá běhací pás, který vás v tréninku udrží?

Zcela jistě u něho oceníte tichý provoz, jenž vás nebude při běhání rušit při poslouchání hudby nebo sledování filmu. Samozřejmostí je výkonný motor, na jehož výkonu je závislá nejvyšší rychlost, jíž je možné běžet. Plynulá a pohodlná regulace rychlosti a snadný sklon plochy dle aktuální potřeby jsou další vlastnosti, kterými by měl být kvalitní běhací pás vybaven. Vaše klouby poděkují za dobré odpružení, jež pro ně bude zajisté příjemnější než při běhu po asfaltu. Nepostradatelnou pomůckou je měřič tepové frekvence ukrytý v hrudním pásu.

Aby vám dlouho vydržel

O to se postará pravidelný servis běžeckých pásů zpravidla započítaný do pořizovací ceny stroje. Rozhodně se nemusíte obávat, že ho budete muset někam vozit. Ať už se bude jednat o běžný servis či opravu, vždy přijede specializovaný pracovník až k vám domů. Jak eliminovat riziko možných poruch? Řešením je údržba běžeckých pásů, kterou zvládne doslova každý. Stačí si pořídit silikonový olej, jímž zabráníte vysychání prostoru mezi pásem a běhací plochou. Aplikujte ho vždy po 6 hodinách provozu, nebo pokud jste pás více než 1 měsíc nepoužívali.

Reklama