6040c5f9b24daobrazek.png
Společnost TFK se snaží o to, aby rodinu dosavadní zájmy a koníčky spojovaly a aby rodiče mohli svůj čas sdílet i s miminkem. Motto společnosti TFK zní “život začíná venku”. Své produkty této filozofii přizpůsobuje a přichází stále s novými vychytávkami. Aktuálně firma začala využívat nové materiály, díky kterým získávají sportovní kočárky nový rozměr.
6040c5ea30b46obrazek.png

Hlubokou korbu na kočárek Mono combi nově TFK doplnila o plně dezinfikovatelný hygienický ochranný potah GEFATEX®. Nepropustí k miminku viry a bakterie, je prodyšný a vhodný i pro malé alergiky. Až vaše dítko začne sedět, je možné udělat z antiseptické hluboké korby sportovní sedačku. Umístit ji můžete na kočárky TFK Mono a TFK Sport. Antiseptický obal byl původně vyvinutý pro klinické účely, nedonošené novorozence a kojence v kritických životních podmínkách. Speciální tkanina neobsahuje Latex ani PVC, akumuluje teplo a zamezuje propocení. Přestože nepropustí viry a bakterie, není škodlivá vůči životnímu prostředí.
6040c60d9bdedobrazek.png
6040c613b09c2obrazek.png

Další novinkou, kterou TFK nově nabízí, je svítící potah na kočárek Glow in the Dark. Speciální materiál, ze kterého je potah ušitý, odráží dopadající světlo na kočárek, a ten je proto viditelnější nejen ve tmě. Přesvědčte se sami o tom, že černá barva nikdy nebyla tak barevná.

Inspiraci najdete na videu:

Efekt reflexního materiálu je vizuálně úžasný, především ale poskytuje významné bezpečnostní plus ve chvíli, kdy rodiče s kočárkem vyjedou do tmy, šera či sněhu. Potah není nijak zvlášť výrazný nebo barevný, ale ve chvíli, kdy na něj posvítí světlo reflektoru, odrazí ho a celý se rozzáří. Kočárek je tak perfektně vidět a díky reflexnímu potahu nehrozí, že by jej řidič projíždějícího auta zbystřil “na poslední chvíli”.

Materiál potahu Glow in the Dark je prodyšný a dostupný u kočárků TFK napříč celou kolekcí.

Pro více informací navštivte:

Reklama