Naše redakční kamarádka se koncem dubna vdává a řeší, jakou by měla mít kytku. Podívejte se na její svatební šaty a zkuste navrhnout, jaká svatební kytice by se k nim podle vás nejvíc hodila

Šaty ženicha budou tmavě šedé a šaty nevěsty budou tyto na obrázku – vybrala si je na stránkách půjčovny:

saty

http://www.magiquemoment.cz/. Obrázek šatů je z těchto stránek.

Co myslíte, jaká by se k nim hodila kytka?

V pátek se nevěsta Eva chystá do květinářství Belles Fleurs http://www.bellesfleurs.cz/, aby jí poradily odbornice pro svatební květiny, ale chce mít svou představu, co by se jí líbilo a hledá zajímavé inspirace. Co byste jí poradily? Co by se vám k takovým šatům líbilo? Za vaše nápady děkujeme!

Naše tipy

Klára Křížová – mně by se líbila kytice, jakou měla Kate Middletone, byla bílá, něžná a krásná. Obrázek tady: http://ona.idnes.cz/foto.aspx?r=spolecnost&c=A110430_124444_spolecnost_lf&foto=JUP3aca76_kytka.jpg Možná by se mi k nim líbila růžová nebo červená, nějaká výrazná kytka. Ale od Kate u mne vede.

Dana Haklová – šaty jsou samy o sobě dost dekorativní černou krajkou, která sahá až pod linii pasu a bude muset s kytkou korespondovat. Jsou dvě možnosti.

Buď bude květina ladit se podní částí šatů, bude bílá a vynikne na černobílém podkladu krajky, nebo naopak s ní bude kontrastovat. V tom případě bych doporučila klidně výraznou červenou nebo sytě růžovou jako Klára. Rozhodně bych nešla do barevné kytice, která by se se vzorem krajky „hádala“ a celek by působil chaoticky.

Co do tvaru květiny, asi bych volila malou, něžnou do kulata. Třeba bílé růže kombinované s konvalinkami. Hezky by mohl vypadat i zelený „chvost“ (převis), který by do poměrně chladného celku přinesl trochu svěžesti.

Nabídku květin z květinářství Belles Fleurs najdete na těchto stránkách http://www.bellesfleurs.cz/

Více najdete na e-shopu www.bellesfleurs.cz a na stránkách Facebooku  www.facebook.com/Belles-Fleurs

bb

Reklama