Hledám pochopení,porozumění a prosím a žádám Vás o radu a Váš názor pro mou milou a nádhernou Ženu,kterou mám upřímně rád a velmi ji miluji. Její 40 let,jmenuje se Pavla / 2 kluci 13 a 19 let / a její manžel se před 3 roky odstěhoval k jiné ženě.

Rozešli se ve zlém a Pavla zůstala v manželově bytě s dětmi, manžel ji psychicky deptá a ničí / chce ji dostat pryč z bytu /,došlo to až k naschválům a vzájemné alergii,které Pavla snáší jen s velkými obtížemi.

Také každý den dochází uklízet a pomáhat své nemohoucí babičce,která ji odmala vychovávala a které vrací její péči.Možná tady chybí mateřská láska a role matky,kterou potřebuje každé dítě a zejména malé a dospívající dívky.

Po téměř 20 letém asi ne příliš šťastném manželství,by měl letos proběhnout rozvod,který snad vše ukončí.To vše jen pro Vaši představu,že to vše zřejmě souvisí s mým problémem!A tím je,že Pavlu nedokážu sexuálně uspokojit!Říká,že to není moje chyba, že je to její problém, protože v celém svém životě zažila při milování jen jednou orgasmus a to kdysi dávno-jinak NIC!!!

A když se jdeme milovat,tak už do "toho jde" s tím,že zase nic nebude a co je nejhorší,ani s tím nepočítá. Je to deprimující!Jak pro mě,tak především pro Pavlu-prostě ví,že TO NEBUDE!!!

Jediný orgasmus má prý po asi 10 minutovém "sprchování prudkého proudu vody" sprchou na oblast poštěváčku. JINAK NE! Poraďte mi prosím co s tím?!?! Jak mohu pomoci? Sama se cítí / což se jí nedivím,potom co si prožila / příliš chladná,necitlivá,bez citu a neschopná nejen vyvrcholení, ale i prožitku a radosti ze sexu,něžností a milování!

Dá se to nějak léčit nebo překonat nebo postupně odstranit? Je hrozné vidět ji jak je s tím vším smířená a jak v této oblasti již nic moc neočekává-to si nezaslouží-vždyť je to žena v nejlepších letech,která by měla plnohodnotně a už konečně naplno žít.Je hodná,milá a krásná normální žena,ale sebe sama přesvědčuje o opaku a příliš si nevěří.

Sama chtěla vyhledat doktora či psychologa jestli je vůbec normální.A jestli je normální,když je tak necitlivá a chladná.Prosím pomozte mi,co dělat,ale co má dělat Pavla?!

A aby to nebylo tak jednoduché,tak já jsem šťastně ženatý a Pavla pro mě znamená víc než přítelkyni a milenku dohromady. Nevím jestli mi rozumíte, ale mám ji velmi rád a také ji velmi miluji. Ale stejně tak miluji i svou ženu,kterou nechci opustit!Jsem ženatý 12.rok a Pavlu jsem viděl poprvé asi před 8 lety a když to tak zpětně probírám, tak z mé strany ta jiskřička přeskočila hned na první pohled!

I když jsme se navštěvovali s rodinami nic se nestalo,ale já se na Pavlu vždycky moc těšil,ale jen platonicky.Stýkat jsme se začali až loni,kdy jsem to už nevydržel a i díky okolnostem jsem se Pavle přiznal se svými city,které k ní chovám!Od té doby se vídáme,ale ne tak často.Má žena o Pavle snad nemá tušení,Pavla o mě ví vše!Nevím si rady sám se sebou ,nerozumím tomu co právě prožívám!

Myslel jsem,že to co se mi stalo se mi stát nemůže,protože jsem byl a jsem spokojený a šťastný ve svém dosavadním životě a v normálně fungujícím manželství!Je to kruté-obě ženy mám rád,přitahují mě a velmi je miluji,ale ani o jednu nechci přijít,nemohu bez nich žít.

Vím,že jsem sobec a chovám se příšerně,ale nemůžu si pomoci,je to silnější než JÁ!!!

Prosím nesuďte mě, ale pomozte a poraďte! Nejen mně,ale i Pavle! Možná někdo z Vás byl ve stejné či podobné situaci a vztahu. Předem Vám všem děkuju za rady a názory,i když vím,že budou bolet!!!