Krásný dobrý den!
 
Právě mě napadlo, že bych mohla čtenářky požádat o radu.
 
V prosinci před osmi lety jsem porodila své první dítě - holčičku. Hrozně jsem se bála porodu a nakonec jsem byla jedna z těch šťastných, která nezažila žádnou bolest. Nedostala jsem žádné léky, byl to bezbolestný a velmi rychlý porod. Veškeré obavy ze mě spadly a já se radovala ze své holčičky.

V jejích pěti letech jsem se rozhodla pořídit dcerce bratříčka. Jak se řeklo, tak se udělalo. :-) Jen s tím rozdílem, že se nám v prosinci narodila druhá holčička. :-) A já se zaradovala, protože v tu chvíli jsem věděla, že budu chtít ještě jedno dítě. Chci do třetice zkusit toho kluka. :-) Manžel souhlasí, a prý když to bude zase holka, bude rád. Ač se to zdá hloupé a dětinské, přeji si chlapečka.

Vím, že šance jsou 50 na 50, ale proč do toho nedat trochu úsilí a zkusit malinko obelhat přírodu. Je spousta babských, rad jak na to. Nevíte o nějaké? Myslíte, že je pravdou, že se na začátku ovulace plodí holky a ke konci ovulace kluci? Daly by jste na radu kartářky?
 
Děkuji vám v redakci za výtečnou práci, je to jediný internetový denník, který si vždy, když je čas, přečtu. Chtěla bych se zeptat, zda by bylo možno znát dopředu nějaká témata, do kterých bych se třeba mohla zapojit. Jednu dobu to bývalo na úvodní stránce, teď už to tam nevidím. :-)

Dnes tu s vámi nebudu moci být dlouho, za hodinku odcházím do klubu maminek, který vedu, pak máme prohlídky u lékaře, a pak budu pospíchat na trénink juda. Trénuji děti od 4 let. A můžu říci, že je to taky jeden ze způsobů, jak chránit děti, aby si při pádu neublížily.
 
Ještě jednou děkuji, jste skvělí a jen tak dál. Přeji hodně štěstí. Vaše čtenářka Petra - Babca.P

Reklama