Nicola Coughlan

Hvězda Bridgertonových Nicola Coughlan, která bude ještě letos hlavní ženskou hvězdou třetí řady seriálu, na Wimbledonu ohromila v nádherných bílých šatech od Ralpha Laurena s tenkými ramínky a jemným květinovým vzorem. Herečka vzhled završila lodičkami s otevřenou špičkou a ladící proutěnou kabelkou, která její outfit dokonale rozzářila.

I přes to, že Penelope v knize Čekanka od Julie Quinn zhubla, v seriálu bude herečka Nicola Coughlan přesně taková, jakou ji známe. Diváci si přáli, aby Colin Penelope miloval takovou, jaká je. Tedy i s kily navíc.

64abeaa7539bdblobid0.jpg
Foto: Profimedia

Phoebe Dynevor

Další seriálovou hvězdou, která na Wimbledon dorazila, je Phoebe Dynevor. Tu mohou diváci Bridgertonových znát z první řady seriálu, kde si zahrála nejstarší dceru rodu Daphne. V druhé řadě jsme ji mohli vidět už méně. Jestli bude ve třetí, se musíme nechat překvapit.

Na akci Phoebe dorazila v dvoudílném modro-bílém pruhovaném kompletu taktéž od Ralpha Laurena, který se skládal u topu na ramínka a midi sukně s látkovým páskem zavázaným na mašli v pase. Outfit pak doladila zlatými páskovými botami na podpatku.

profimedia-0788262927.jpg
Foto: Profimedia

Emma Corrin

Zatímco dvě předchozí dámy zvolily ženský styl, hvězda seriálu Koruna, Emma Corrin, která si ve třetí a čtvrté řadě zahrála princeznu Dianu, přišla oděná spíše do pánského stylu. Na tenis herečka, která o sobě před časem prohlásila, že je nebinární, oblékla stylový krémový kraťasový oblek s kravatou a bílou košilí. Na nohou pak měla hnědé kožené polobotky a vysoké ponožky taktéž v béžové barvě. Šik look završily černou kabelkou a slunečními brýlemi.

Kromě seriálu Koruna se Emma Corrin v loňském roce objevila také v eroticky laděném filmu Netflixu Milenec lady Chatterleyové, kde si střihla několik poměrně odvážných scén. Nebála se ani plné nahoty. Příští rok ji diváci můžou spatřit ve filmu Deadpool 3, kde si zahraje zápornou postavu.

profimedia-0788262970.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Instagramy celebrit, NY Times, Netflixer

Reklama