Na co se zaměřit při nákupu pomůcek pro prvňáčka podle Heleny Korfové:
5f1ab961aed8bobrazek.png

Co se týče nákupu školních pomůcek, doporučuji zaměřit se hlavně na bezpečnost a to ve všech ohledech. Důležité jsou bezpečnostní prvky na aktovce (odrazky, barevnost), ale i na oblečení pro školáka. Případně prvňáčkův outfit dovybavte reflexními prvky - přívěsky, samolepkami, led světýlky. Cesta do školy i z odpolední družiny musí být v krátkých podzimních a zimních dnech pro děti co nejbezpečnější! Pořiďte bezpečné přezůvky, tzn. raději s pevnou patou než pantofle.
5f1817563252dobrazek.png
Sice se prvňáčkovi hůře obouvají, ale přezůvky nepadají při chůzi, nevyzouvají se, dá se v nich lépe cvičit nebo zlobit při relaxačních chvilkách vyučování. Podívejte se i na podrážku, aby neklouzala. Malý školák bude potřebovat nůžky – pořizujte ale vždy s kulatou špičkou. Pro jistotu počítejte s nákupem roušek. Školák by měl mít alespoň dvě, pratelné nebo jednorázové, k nim nezapomeňte pořídit i igelitové sáčky na jejich hygienické ukládání. Určitě pořiďte i menší balení dezinfekčního gelu, aby jej měl školák v aktovce stále k dispozici.

Tip: Sehnat veškerou výbavu do školy může být náročné, zajděte do Globusu, největšího papírnictví ve městě. Před nákupem si vytvořte přehledný seznam v aplikaci Můj Globus. Nejen školní pomůcky, ale i další vybavení např. na tělocvik nebo to svačinové zde koupíte s garancí kvality. Více rad a tipů na www.globus.cz

Více užitečných rad a tipů najdete na www.globus.cz

5f1817736cc0dobrazek.png

Reklama