V dnešní době je jen málo lidí, kteří nevlastní mobilní telefon. Tento fenomén vtrhl před několika lety na světový trh a velmi rychle si získával nové a nové příznivce. Zatímco v počátcích své existence byl tento přístroj výsadou manažerů, podnikatelů apod., dnes je situace úplně jiná.

„Mobilní“ je dnes téměř každý dospělý člověk a ve velké míře vlastní telefonní aparátek i děti. Voláme a jsme voláni kdykoliv a kdekoliv. Někdy je taková dosažitelnost nespornou výhodou, jindy nás zase omezuje.

Kromě volání hojně využíváme tzv. SMS zprávy, které jsou zvláště v našich končinách velmi oblíbené. Písmenka na klávesnici cvakají děti, babičky, dědové, mládež, maminky i tátové. Mobilní telefon se zkrátka stal nedílnou součástí našich životů, většina z nás si již ani nedovede představit, že by ho neměla.

Užívání tohoto chytrého aparátku s sebou ale přináší i spoustu situací, kdy si třeba nevíme rady.

Jak se máme například zorientovat v různých tarifech a výhodách?

Co máme udělat, když chceme poslat zprávu do nebo ze zahraničí?

Co je to datová služba?

Jaký nejvýhodnější tarif máme pořídit svému dítěti?

Protože víme, že s podobnými otázkami a problémy se většina z nás dnes a denně potýká, připravila pro vás Žena-in ve spolupráci s Oskarem mobilní on-line poradnu, kde se můžete zeptat na vše, co v souvislosti s užíváním mobilního telefonu potřebujete vědět.

Za Oskarův tým bude na vaše dotazy v co nejkratším čase odpovídat Marta.  

      
Reklama