Každý dovolenou tráví po svém, co by ale nemělo chybět ve vašem cestovním batůžku je malé občerstvení, kterým vždy doplníte potřebnou energii.

Vyzkoušet můžete arašídy nabitou tyčinku Milka Peanut Caramel, čokoládovou tyčinku s Oreo sušenkami nebo krásně křupavou světlou a tmavou tyčinku Crunchy Break polomáčenou v alpské čokoládě.

Exploze křupavosti

Existuje láska na první křupnutí? Ano! Zažijete ji s novými tyčinkami Crunchy Break. Jemná mléčná čokoláda s příchutí oříšků se ukrývá v lahodném křupavém těstíčku. Pro opravdové čokoládové požitkáře je sušenka navíc polomáčená v alpské čokoládě.
K dostání ve dvou variantách – světlá a kakaová.
5b20ef26b91a0obrazek.png
Cena MOC: 10, 90 Kč
Obsah: 26 g

Maxi dávka energie…

Kdo by si nezamiloval lákavou kombinaci arašídů a karamelového krému obaleného v té nejjemnější čokoládě? Ať už jedete do hor nebo k přátelům na chatu, přibalte si s sebou na cesty tyčinku Milka Peanut Caramel, která obsahuje vydatnou náplň s pořádnými kousky arašídů.
5b20ef39bccc7obrazek.png
Cena MOC: 10,90 Kč
Obsah: 37 g

A přece se točí!

Kulatá sušenka se zakutálela do tyčinky Milka Oreo. Vychutnejte si opravdové souznění jemné mléčné čokolády z alpského mléka a lahodné náplně s kousky oblíbených sušenek OREO, které jsou ukryté v malé tyčince.
5b20ef4bafdc4obrazek.png
Cena MOC: 10,90 Kč
Obsah: 37 g

Reklama