Nikdy   jsem si nemyslela, že  potkám  ve svém   životě ,tak  nepořádnou a nezodpovědnou lékařku, jako byla  moje bývalá šéfová. Jak se už téměř všechny  čtenářky    známe, psala  jsem o  tom již několikrát.

Nejhorší na  celé věci   bylo  to, že to  odnášeli  bohužel nejen kolegové, sestřičky , ale  hlavně pacienti. 

Paní " primářka" odjela  na 3 měsíce a   pak  na 6 týdnu   na  dovču.  Budiž. Ji to přeji, ale   bohužel , poztrácela lékařské zprávy  z  odborných vyšetření od pacientu,  a nemohla   to vůbec najít.

Její pracovní stůl  vypadal jako skladiště papírů a  zbytků  všeho možného...... Rozpis  léků, pro pacienty   hodila pod  dveře  lékařského  pokoje se vzkazem" udělejte  rozpis  na další měsíc".  Objednávka léků   v hodnotě 200.000,Kč, hozená  na cár papírů.!!!

Pak si neobjednávala  nemocné  na kontroly , na  čas , když  slunila své tělo  na dalekém Mauríciu a  pak  v Egyptě.. 
Pro případ nouze,...... kdyby  došel   materiál,  léky, elektrody  na  jedno požití ,  nechala vše  uzamčené v  trezoru  a klíče měla  u sebe  na  dovolené .   

Telefonní číslo, které zanechala pro případné  řešení v její nepřítomností nefungovalo. Hrůza. Ještě teď mám husinu na zádech.  Můj kolega ,  ten  mně vždy   říkal, ,"kdo to drží nad   "Věstonickou Venuší ochrannou ruku???. Já by jsem za  tyto  přehmaty určitě letěl  i s  právním postihem a  .vyhazovem na hodinu.....".

Další   nezodpovědnost . V pracovní době  řešila , své : drápy/nehty, kadeřníka, kurzy dětí..nákupy nových aut.......Věčně nebyla  v práci.

Mnoho pacientů  to už nevydrželo a požádalo o přesun na jiné  oddělení.. Celá situace  na oddělení  byla tak vyhrocená, že  odešlo následně 7 sester a 2 lékaři  na jiné pracoviště.  Vždy jsem  si říkala, jak  tento typ  člověka může vést oddělení.??

Ale  milé čtenářky,  všechno  v našem  životě  netrvá věčně a má reálné a  dobré vysvětlení.Po odchodu  téměř  třetiny oddělení přišel na paní "prímařovnu "  a  celé  její  oddělení kontrolní audit. Po auditu musela  odejít, samozřejmě , a  začít pracovat jako  řadový lékař.
Tak  to je  ze života, z  toho reálného.
 Bože,uchraň  pacienty od takových lékařek..::( Další prosím, k doktorce tohoto  typu, raději neeee.

Tana M

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Nejspíš si, Táňo, někde přečetla úsloví: „Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaoz“ a chtěla se zařadit rovnou mezi génie.

Na téma „Další prosím“, které je dnes věnováno vám a vašim nebo i neznámým lékařům a zkušenostem s nimi, pište dnes celý den na redakce@zena-in.cz.

Reklama