píše čtenářka s nickem átéčko a zní to hodně pikantně. Ale nebojte se, ve skutečnosti to bylo mnohem prozaičtější, a nevinnější. Jak a čím se holí dnes? Přečtete si celý přípěvek

Jak jsem začala s depilací? Vlastně mi poprvé pomohl kamarád. Byli jsme u vody, u takové říčky a on mi oholil podpaží.

Nohy jsem si už ale holila, jenže mi vadilo strniště, které jsem cítila už druhý den, tak jsem si pořídla epilátor, který chloupky vytrhne s kořínkem. Taková slaboučká bolest mi opravdu nevadí, a stojí za to. Podpaží, nohy, ruce, třísla.
Ale jedna věc mi vadí. Můj epilátorek je strašně hlučný.

Mám pocit, že celý dům, všichni sousedi i sousedi sousedů ví, že si v koupelně odstraňuji přebytečné chlupy. Že chci být hladká. Jak některé z nás pod úvodní článek napsaly, že jim chupy v podpaží a na nohou nevadí, tam mně tedy ano.

Vždycyky se leknu, jakoby na mě mělo něco vyskočit. Když jsem viděla synovu třídní profesorku, jak se jí vlní černá srst pod punčochami, nemohla jsem odtrhnout oči od této podívané. Jak se pohybovala, chlupy jakoby ožily. Tak jsem na třídnických schůzkách nedávala pozor. Nespustila jsem oči z těch nohou. Říkala jsem si, jak veliká by byla hromádka téhle srsti? A taky: Má to všude?

Vždy, když se mi do epilace nechce, vzpomenu si na ni. Jde to pak samo.

átéčko

To ještě dnes existuje? Možná u starší generace.

Znáte nějakou ženu, která se neholí, milé ženy-in? Kolik je jí asi let? Nevadí vám pohled na neoholené podpaží a nohy, nebo je vám to jedno? Jste spíš pro přírodno, nebo depilaci? Jak se to líbí vašemu partnerovi? Znáte nějakého muže, který má rád přírodně „zarostlé“ ženy?

Napište nám na: redakce@zena-in

Reklama