Přeju ještě jednou hezké ráno, milé čtenářky. Ještě pořád se vzpamatovávám z návratu domů, dneska se mi ale vůbec nechtělo vstávat...

Dnes máme tedy téma jarní prázdniny. Já je mám spojené s lyžováním až v dospělosti. Když jsem byla dítě, nelyžovali jsme, protože jsme neměli peníze na vybavení. Ale na hory jsme s rodiči jezdili, jen jsme tam místo sjíždění kopců podnikali výlety a túry po přírodě. Lyžovat jsem vlastně začala (když nepočítám pár týdnů v dětství) až v devatenácti letech po seznámení s manželem.

Po narození dětí jsem nějakou dobu nelyžovala, pak jsme se s manželem různě střídali v hlídání, ale jak se děti postupně naučily lyžovat, začala to být pohoda. Poslední tři roky lyžujeme všichni společně. No, lyžujeme... Vlastně letos to bylo poprvé - na každé dovolené byl totiž doteď někdo nemocný. Předloni v Itálii to byla angína, předtím chřipka, vloni si dcera zlomila ruku na snowboardu. Takže letos jsme si to konečně užili opravdu všichni a celé čtyři dny.

Podívejte se, jak to našim dětem na lyžích slušelo :-)

hory

hory

Máte taky nějaké takové pěkné fotky?

Fototématem dnešního dne jsou: Jarní prázdniny.

  • Kde jste byli na jarních prázdninách?
  • Jezdíte na hory, do tepla, nebo odpočíváte doma?
  • Stalo se vám něco zajímavého během jarních prázdnin?
  • Zkazilo vám něco jarní prázdniny (nemoc, úraz...)?
  • Umíte o dovolené opravdu odpočívat?

Podělte se s námi o vaše zážitky! Těším se na vaše povídání, ale hlavně na fotky z jarních prázdnin. Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá vitaminy pro děti - Marťánci od fimy Walmark a sadu pro francouzskou manikúru od AVONU. Příspěvky posílejte dnes, 5. 3. 2013 nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu. Moc děkujeme!

  • Redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
  • Předmět: JARNÍ PRÁZDNINY

tema

Reklama