Dobrý den.
Dovoluji si poslat můj příspěvek.
Zdraví
TinyBláznivá řidička

Téma dnešního dne mě donutilo přispět svou troškou do diskuse. Jezdím léta a řídím denně a ráda.
Jednou jsem si udělala nákupní odpoledne a vyrazila autem do hypermarketu na velký nákup. V autě jsem si pustila nové CD s mou oblíbenou skupinou a pustila se do hustoty provozu. Na každé křižovatce přidávala na hlasitosti, nejen hudby, ale potom i mého zpěvu, no prostě jsem si užívala dobré muziky a samoty v autě.

Za nějaký čas jsem na každé červené přidávala sem tam i nějaký tělesný pohyb a jiný projev, zejména emocí při vysokých tónech. Při jedné zastávce na křižovatce, když jsem právě dorážela konec refrénu, jsem si všimla vedle stojícího auta, respektive řidiče, který s vytřeštěným výrazem sledoval šílené divadlo bláznivé řidičky. Chvíli jsem se zarazila, nicméně jsem si řekla, že tu radost mu neudělám a ještě nekončím. Po krátké chvíli jsem dokončila píseň několika ladnými pohyby vrchní poloviny těla a krátce na to vyrazila na zelenou. Myslela jsem si, že tam bude stát ještě zítra.

Ještě ale není konec.

V pořádku jsem nakoupila a vyrazila zpět. Ještě v marketu, jsem se, věrna svému předsevzetí, že budu kupovat jen zdravé potraviny a konečně zhubnu, vědomě vyhýbala oddělení s cukrovinkami a chipsy. Měla jsem ale od rána šílenou chuť na tyčinku Deli a moje chuťové buňky pracovaly na plno. Až k pokladně jsem odolala. Bohužel je, jak jistě víte, mají občas i v těch drobnostech u pokladen, takže jsem ji stejně nakonec na pás hodila. Tašky jsem naházela do kufru, jen jednu jsem hodila vedle sebe na sedadlo a vyrazila. Po pár metrech mi došlo, že ta taška vedle mě bude určitě TA taška, kde je tyčinka Deli a ta utkvělá představa mě pronásledovala.

Při každém zastavení jsem šufrovala v tašce, abych ji našla. Zakrátko jsem na ni měla strašnou chuť. Až jsem dojela na mou oblíbenou křižovatku, jen z druhé strany. Tam je dlouho červená, takže jsem měla dostatek času. Povedlo se, hned jsem ji našla.

S výrazem týden hladovějící šelmy jsem rozervala obal a hltala každý kousek, abych to stihla, než bude zelená. Samozřejmě mi zaskočilo, takže při mém pokusu o zprůchodnění dýchacích cest, jsem si tyčinkou poprskala přední desku. Ještě jsem stihla papírovým kapesníkem to rychle utřít a přitom jsem se koukla vedle. Světe zboř se, tam stál ten stejný řidič už s ne šíleným výrazem, ale smějící se na celé kolo a bouřlivě si dlaní mlátil do čela.

Zbylou cestou už jsem radši nekoukala ani nalevo ani napravo a pěkně potichu mazala domů.

Ať žijí ženy řidičky!

Tiny


Milá Tino, za mejlík posíláme prášky Pharmaton Aktivit, které posilují tělesné a duševní funkce a působí proti únavě. V nadcházejícím podzimu se budou určitě  hodit. Přejeme vám hodně takových zážitků.

redakce@zena-in.cz

 

Dnes je téma žena-řidička

Myslím, že na toto téma se dá hodně napsat, a tak s netrpělivostí očekáváme vaše příspěvky.

 Napište nám, jak jste zvládla autoškolu.

 Jak nyní řídíte svého plechového miláčka.

 Jak využíváte své vnady za volantem.

 Jste lepší řidička než všichni chlapi?

 

 

 

Reklama